"Bayern" namuose pervažiavo "Schalke"

Šeštadienio vakarą sužaistos dar vienerios "Bundesliga" pirmenybių 19-ojo turo rungtynės.

Lengvą pergalę namuose iškovojo Miuncheno "Bayern" futbolininkai, kurie net 5:0 pervažiavo "Schalke" ekipą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 6-ąją susitikimo minutę, kai nesėkmingai sužaidė "Schalke" ekipos vartininkas, o tuo pasinaudojo Robertas Lewandowkis.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką "Bayern" persvarą padvigubino Thomasas Mulleris.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo ir antrąjį kėlinį - 50-ąją minutę akrobatiniu smūgiu kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Leonas Goretzka.

58-ąją minutę svečių triuškinimą tęsė Thiago Alcantara, o 89-ąją paskutinę vinį į svečių karstą įkalė Serge'as Gnabry.

"Bayern" po šios pergalės iki minimumo sumažino atsilikimą nuo pirmoje vietoje esančios "RB Leipzig" ekipos.