„Bayern“ namuose su „Stuttgart“ futbolininkais sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis © JumpStory nuotr.

Vokietijos čempionų titulą jau užsitikrinę „Bayern“ futbolininkai sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse rezultatu 2:2 sužaidė su „Stuttgart“ ekipa.

Svečiai rungtynių pradžioje pavaišino bavarus „šaltu dušu“. 8 minutę Tiago Tomas fantastišku šūviu nuginklavo vartininką Manuelį Neuerį ir rezultatas tapo 1:0.

Vis gi, „Bayern“ iki pertraukos sugebėjo išsiveržti į priekį. 35 minutę kamuolį į savuosius vartus pasiuntė Konstantinos Mavropanos, taip rezultatą paversdamas lygiu.

44 minutę „Bayern“ ekipą į priekį išvedė komandos veteranas Thomasas Mulleris. Po puikaus Dayoto Upamecano perdavimo vokietis šaltakraujiškai, smūgiu į apatinį dešinį vartų kampą nuginklavo oponentų vartininką Florianą Mullerį.

Vis gi, svečiai nebuvo linkę nuleisti rankų ir 52 minutę išlygino rezultatą. Puikiu smūgiu galva pasižymėjo Sasa Kalajdzicius.

90+6 minutę „Bayern“ ekipos žaidėjas Kingsley Comanas itin grubiai prasižengė prieš oponentą ir teisėjas neturėjo kito pasirinkimo kaip tik parodyti prancūzui raudoną kortelę.

Po šių rungtynių „Stuttgart“ ekipa yra šešioliktoje vietoje, o likus vienam turui, juos nuo saugioje vietoje esančios Berlyno „Herthos“ skiria trys taškai.