"Bayern" nesugebėjo įveikti autsaiderių, "RB Leipzig" ir "Wolfsburg" pasidalino po tašką

Šeštadienį tęsiasi "Bundesliga" pirmenybių aštuntojo turo susitikimai.

Dar du taškus prarado čempionės titulą ginanti Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri išvykoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su turnyrinės lentelės apačioje esančiais "Augsburg" futbolininkais.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau pirmąją susitikimo minutę, kuomet įvartį pelnė Marco Richteris, tačiau jau 14-ąją minutę rezultatą smūgiu galva išlygino Robertas Lewandowskis.

"Bayern" į priekį išsiveržė iškart po pertraukos - 49-ąją minutę smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Serge'as Gnabry.

Jau atrodė, kad Vokietijos čempionai švęs pergalę, tačiau per teisėjo pridėtą laiką rezultatą išlyginti sugebėjo Alfredas Finnbogasonas.

"Bayern" su 15 taškų kol kas rikiuojasi trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje, "Augsburg" ekipai tai buvo vos šeštasis taškas šį sezoną, kuris bent kol kas leido pakilti iki 15 vietos.

Kitose rungtynėse "RB Leipzig" namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su "Wolfsburg" ekipą.

Abu mačo įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai - 54-ąją minutę pasižymėjo Timo Werneris.

Vis tik "Wolfsburg" rezultatą sugebėjo išlyginti 82-ąją minutę, kai pasižymėjo Woutas Weghorstas.

"Dusseldorf" 1:0 "Mainz"

"Union" 2:0 "Freiburg"

"Werder" 1:1 "Hertha"