„Bayern“ paskutinėmis akimirkomis išplėšė pergalę mače su „Hertha“ © Imago-Images nuotr.

Sekmadienį trečiojo „Bundesliga“ turo rungtynėse sunkią pergalę namuose pasiekė Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, kurie tik paskutinėmis akimirkomis rezultatu 4:3 palaužė Berlyno „Herthą“.

„Bayern“ į priekį išsiveržė 40-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Robertas Lewandowskis. Tas pats lenkas savo komandos pranašumą padvigubino 51-ąją minutę.

„Hertha“ rankų nenuleido ir 59-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino Jhonas Cordoba, 71-ąją rezultatą išlygino Matheusas Cunha.

R. Lewandowskis 85-ąją minutę dar kartą išvedė „Bayern“ į priekį, tačiau vos po trijų minučių rezultatą išlygino Jessicas Ngankamas.

Vis tik jau per pridėtą teisėjo laiką 11 metrų baudinį realizavęs R. Lewandowskis pelnė ketvirtąjį savo įvartį bei padovanojo pergalę „Bayern“ ekipai.

„Wolfsburg“ 0:0 „Augsburg“

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • V
    Llaurynas

Ziurejau. Bunde vienintele lyga, kuria ziuriu per eurosport. Pendelio nebuvo tikrai, var feilas visiskas

Nu aš irgi žiūrėjau, tai ištempė ne var, o gynėjas Lewandowski už rankos. Tempimas bet koks baudos aikštelėje gali duoti pendelį. Ir davė. Aš patenkintas