"Bayern" paskutinėmis akimirkomis palaužė "Freiburg", "Gladbach" susitvarkė su "Paderborn"

Trečiadienį sužaisti penki Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių 16-ojo turo susitikimai.

Miuncheno "Bayern" išvykoje rezultatu 3:1 palaužė "Freiburg" futbolininkus.

Robertas Lewandowskis 16-ąją minutę išvedė "Bayern" į priekį, tačiau 59-ąją rezultatą išlygino Vincenzo Grifo.

"Bayern" jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką išplėšė pergalę, kuomet pasižymėjo 18-metis Joshua Zirkzee, o vėliau dar vieną įvartį pridėjo Serge'as Gnabry.

Vokietijos čempionai po šios pergalės pakilo į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo "Monchengladbach" futbolininkai, kurie namuose rezultatu 2:0 susitvarkė su "Paderborn" pasipriešinimu.

Įvarčius šeimininkų gretose pelnė Alassane Plea, kuris pasižymėjo 46-ąją minutę, bei Larsas Stindlas, kuris 67-ąją realizavo 11 metrų baudinį.

"Gladbach" po šios pergalės taškais susilygino su pirmoje vietoje esančia "RB Leipzig" ekipa.

"Bayer" 0:1 "Hertha"

"Eintracht" 2:4 "Koln"

"Wolfsburg" 1:1 "Schalke"