"Bayern" penkių įvarčių dramoje palaužė "Augsburg" ekipą

Penktadienį startavo 22-asis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Vienintelėje vakaro dvikovoje sunkią pergalė iškovojo "Bayern" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 3:2 palaužė "Augsburg" futbolininkus.

Šeimininkai jau pirmąją rungtynių minutę išsiveržė į priekį, kai kamuolį į savo vartus pasiuntė "Bayern" žaidėjas L. Goretzka.

K. Comanas rezultatą išlygino 17-ąją susitikimo minutę, tačiau vos po šešių minučių "Augsburg" vėl buvo priekyje po Ji Dong-Won įvarčio.

Jau per pirdėtą pirmojo kėlinio laiką rezultatą dar kartą išlygino K. Comanas, o 53-ąją minutę įvartį iš pakankamai aštraus kampo įmušė D. Alaba, kuris ir garantavo svarbią pergalę "Bayern" ekipai.

Po šios pergalės "Bayern" nuo čempionato lyderės BVB ekipos atsilieka tik dviem taškais, tačiau Dortmundo klubas dar turi rungtynes atsargoje. "Augsburg" lieka 15-oje vietoje.