"Bayern" pervažiavo "Werder", BVB neturėjo vargo su "Mainz"

Šeštadienį sužaisti dar šeši "Bundesliga" 15-ojo turo susitikimai.

Savo varžovų nepasigailėjo Miuncheno "Bayern" futbolininkai, kurie namuose net 6:1 sutriuškino "Werder" ekipą.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo svečiams, kurie pirmavo po 24-ąją minutę Miloto Rashica itin stipraus ir tikslaus smūgio.

Vis tik "Bayern" rezultatą savo naudai persvėrė dar pirmoje mačo dalyje. 45-ąją minutę kamuolį į tuščius vartus iš kelių metrų pasiuntė Philippe'as Coutinho, o per teisėjo pridėtą laiką įvartį pridėjo Robertas Lewandowskis.

63-ąją minutę P. Coutinho perkėlė varžovų vartininką ir padvigubino "Bayern" pranašumą.

"Werder" triuškinimą 72-ąją minutę pradėjo antrąjį savo ir ketvirtąjį komandos įvartį pelnęs R. Lewandowskis, o dar po trijų minučių tiksliu smūgiu pasižymėjo ir Thomasas Mulleris.

Tašką šiame mače 78-ąją minutę padėjo "hat-tricką" pelnęs P. Coutinho.

Kitose rungtynėse Dortmundo "Borussia" išvykoje neturėjo vargo su "Mainz" ir iškovojo pergalę rezultatu 4:0.

Marco Reusas 32-ąją minutę smūgiu iš maždaug 16 metrų išvedė svečius į priekį. Tai buvo vienintelis įvartis pirmoje mačo dalyje.

66-ąją minutę BVB persvarą padvigubino Jadonas Sancho, o dar po trijų minučių įvartį pridėjo Thorganas Hazardas.

Tašką šiame mače 84-ąją minutę padėjo Nico Schulzas.

"Dusseldorf" 0:3 "RB Leipzig"

"Hertha" 1:0 "Freiburg"

"Koln" 2:0 "Bayer"

"Paderborn" 1:1 "Union"