"Bayern" suklupo prieš lygos autsaiderius © Eurofootball.lt
Trečiadienį sensacingas rezultatas buvo užfiksuotas Miunchene, kur vykusiose Bundesligos varžybose šeimininkai "Bayern" minimaliu rezultatu pralaimėjo iki tol paskutinėje vietoje buvusiam "Hannover" klubui. Verta priminti, jog tai buvo pirmoji "Bavarų" nesėkmė savo stadione per paskutinius aštuonis mėnesius.

Vienintelį varžybų įvartį po Martino Demichelio klaidos gynyboje 43-ąją minutę pelnė Szabolcsas Huszti. "Hannover" klubui tai buvo istorinė pergalė, kadangi svečiuose prieš "Bayern" klubą iki šiol dar nebuvo pavykę laimėti nėkarto. Po mačo savų žiūrovų nušvilpti čempionų titulą ginantys "Bayern" futbolininkai nuo pirmaujančios "Werder" ekipos atsilieka jau šešiais taškais ir užima sau nebūdinga penktąją vietą.

Kur kas sėkmingesnis turas buvo "Schalke" ekipai, kuri svečiuose 2-0 nugalėjo "Gladbach" ir neleido "Werder" pabėgti į priekį - šias ekipas ir toliau skiria trys taškai.

Frankfurto "Eintracht" ekipai pavyko nutraukti sėkmingai rungtyniaujančių lygos naujokų "Cottbus" nepralaimėtų varžybų seriją - Cottbuse vykusį mačą svečiai "Eintracht" laimėjo minimaliu rezultatu, o pasižymėjo Naohiro Takahara, kuriam tai buvo trečiasis įvartis čempionate. Įdomu ir tai, jog šis laimėjimas nutraukė beveik septynis mėnesius trukusią svečiuose nelaimėtų varžybų seriją.

Statistika

"%c00001" 0 - 1 "%c00088"
43' [0 - 1] Szabolcs Huszti

"%c00103" 0 - 2 "%c00015"
11' [0 - 1] Ze Antonio (į savo vartus)
31' [0 - 2] Gustavo Varela

"%c00210" 2 - 2 "%c00105"
27' [1 - 0] Sibusiso Zuma
45' [1 - 1] Gilberto
58' [1 - 2] Christian Gimenez
75' [2 - 2] Radim Kucera

"%c00010" 1 - 3 "%c00008"
7' [0 - 1] Sergej Barbarez
32' [0 - 2] Andrej Voronin
46' [1 - 2] Ivo Ilicevic
71' [1 - 3] Tranquillo Barnetta

51' Paul Freier ("Bayer") pašalintas iš aikštės

"%c00309" 0 - 1 "%c00257"
22' [0 - 1] Naohiro Takahara