"Bayern" sutriuškino mažumoje likusią "Koln" ekipą

Vokietijoje šeštadienį tęsiasi penktasis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Nesunkią pergalę namuose iškovojo Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri net 4:0 sutriuškino "Koln" futbolininkus.

Šeimininkus į priekį jau 3-ąją minutę išvedė Robertas Lewandowskis. Tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmojoje rungtynių dalyje.

Antrąjį kėlinį įvarčiu taip pat pradėjo tas pats R. Lewandowskis, kuris 48-ąją minutę po kampinio galva nukreipė kamuolį į vartus.

"Koln" situacija nepavidėtina tapo 59-ąją minutę, kai už paskutinės vilties pražangą baudos aikštelėje raudoną kortelę prieš save išvydo Kingsley Ehizibue, o 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Philippe'as Coutinho.

Ketvirtąjį "Bayern" įvartį 73-ąją minutę pelnė Ivanas Perišičius.

Miuncheno ekipa po šios pergalės bent trumpam pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę, "Koln" kol kas rikiuojasi 16 vietoje.

"Bayer" 2:0 "Union"

"Freiburg" 1:1 "Augsburg"

"Hertha" 2:1 "Paderborn"

"Werder" 0:3 "RB Leipzig"