"Bayern" – sutriuškintas Frankfurte, "Gladbach" ir BVB šventė pergales

Šeštadienį tęsiasi Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių dešimtojo turo susitikimai.

Skaudų pralaimėjimą išvykoje patyrė Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri net 1:5 turėjo pripažinti Frankfurto "Eintracht" futbolininkų pranašumą.

Svečių bėdos prasidėjo jau 9-ąją minutę, kuomet iš aikštės už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas Jerome'as Boatengas.

"Eintracht" netruko pasinaudoti kiekybiniu pranašumu ir 25-ąją minutę išsiveržė į priekį po Filipo Kostičiaus įvarčio. Šeimininkų pranašumą 33-ąją minutę padvigubino Djibrilis Sowas.

"Bayern" pirmąjį kėlinį užbaigė pozityviai - 37-ąją minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis.

"Eintracht" dviejų įvarčių persvarą susigrąžino vos prasidėjus antrajam kėliniui - 49-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Davidas Abrahamas.

"Bayern" ekipos triuškinimą 61-ąją minutę pradėjo po sėkmingai pakelto kampinio pasižymėjęs Martinas Hintereggeris, o 85-ąją penktąjį "Eintracht" įvartį pelnė Goncalo Paciencia.

Po šio pralaimėjimo "Bayern" nukrito į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje, "Eintracht" - pakilo į šeštąją.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo pirmenybių lyderė "Monchengladbach" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 2:1 įveikė "Bayer".

Visi mačo įvarčiai krito pirmajame kėlinyje, o svečius į priekį 18-ąją minutę išvedė Oscaras Wendtas.

"Bayer" rezultatą išlygino 25-ąją minutę, kuomet kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Kevinas Vollandas.

"Gladbach" pranašumą susigrąžino 42-ąją minutę po Marcuso Thuramo įvarčio, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, buvo pergalingas.

Pačioje mačo pabaigoje iš aikštės dar buvo pašalintas "Bayer" ekipos futbolininkas Leonas Bailey.

Užtikrintą pergalę namuose iškovojo Dortmundo "Borussia", kuri rezultatu 3:0 susitvarkė su "Wolfsburg" pasipriešinimu.

Thorganas Hazardas 52-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, o 58-ąją BVB pranašumą padvigubino Raphaelis Guerreiro.

Trečiąjį BVB įvartį nuo 11 metrų žymos 88-ąją minutę pelnė Mario Gotze.

Dortmundo ekipa po šios pergalės įsitaisė antroje turnyrinės lentelės pozicijoje.

"RB Leipzig" 8:0 "Mainz"

"Werder" 2:2 "Freiburg"

"Union" 1:0 "Hertha"