"Bayern" tęsia savo pergalių žygį Vokietijos čempionate (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse antradienio vakarą sužaistos ketverios priešpaskutinės šių metų 16-ojo turo rungtynės.

Namų arenoje šalies čempionai Miuncheno "Bayern" futbolininkai susigrūmė su "Freiburg" vienuolike. Josepo Guardiolos auklėtiniai vargo neturėjo ir pergalę iškovojo rezultatu 2-0.

41-ąją minutę pirmasis bavarus į priekį išvedė Arjenas Robbenas, pasižymėjęs po tikslaus Francko Ribery perdavimo , o galutinį tašką dar antrojo kėlinio pradžioje padėjo Thomasas Mulleris.

Po pergalės pirmoje vietoje žygiuojantis "Bayern" klubas prieš artimiausius konkurentus įgijo net 12 taškų persvarą, tačiau "Wolsburg" futbolininkai šį deficitą iki 9 taškų galės sumažinti rytoj.

Taip pat pergales iškovojo "Stuttgart" ir "Hannover" komandos, o "Koln" - "Mainz" susitikimas baigėsi be įvarčių.

"Bayern" 2 - 0 "Freiburg"

41' [1 - 0] A.Robben

48' [2 - 0] T.Muller

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7396523" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Hamburger" 0 - 1 "Stuttgart"

42' [0 - 1] F.Klein

53' G.Niedermeier ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės

"Hannover" 2 - 0 "Augsburg"

20' [1 - 0] S.Sane

55' [2 - 0] Joselu (11m. baudinys)

"Koln" 0 - 0 "Mainz"