„Bayern“ užtikrintai susitvarkė su „Bayer“, „RB Leipzig“ nesugebėjo įveikti lygos autsaiderių © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį Vokietijoje tęsiasi 30-ojo „Bundesliga“ turo kovos.

Užtikrintą pergalę išvykoje pasiekė čempionų titulo link žygiuojantys „Bayern“ futbolininkai, kurie rezultatu 4:2 įveikė „Bayer“.

Šeimininkai rungtynes pradėjo itin sėkmingai ir 10-ąją minutę pirmavo po Lucaso Alario įvarčio.

Rezultatą 27-ąją minutę išlygino visiškai vienas prieš vartininką iššokęs Kingsley Comanas, o Leonas Goretzka 42-ąją minutę išvedė „Bayern“ į priekį.

Itin skaudų smūgį „Bayer“ ekipai sudavė Serge'as Gnabry, kuris prieš pat pertrauka padvigubino svečių pranašumą.

Robertas Lewandowskis 66-ąją minutę įtvirtino svečių pergalę, o 89-ąją minutę Florianas Wirtzas itin gražiu smūgiu tik sušvelnino „Bayer“ atsilikimą.

„Bayern“ ir toliau užtikrintai pirmauja „Bundesliga“ pirmenybėse, „Bayer“ vis dar išlaiko realius šansus pakovoti dėl vietos Čempionų lygoje.

Savo situaciją kovoje dėl vietos Čempionų lygoje kiek susikomplikavo „RB Leipzig“ futbolininkai, kurie namuose nesugebėjo įveikti absoliučių „Bundesliga“ autsaiderių „Paderborn“ futbolininkų – mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Šeimininkai pirmavo po 27-ąją minutę Patriko Schicko pelnyto įvarčio, tačiau pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „RB Leipzig“ liko rungtyniauti mažumoje, kai iš aikštės buvo pašalintas Dayotas Upamecano.

„Paderborn“ kiekybinį pranašumą išnaudojo tik per teisėjo kompensuotą antrojo kėlinio laiką, kai rezultatą išlygino Christianas Strohdiekas.

„Dusseldorf“ 2:2 „Hoffenheim“

„Eintracht“ 0:2 „Mainz“