Be dviejų išvarytų žaidėjų rungtynių pabaigoje likęs "Athletic" palaužė "Barcą" (VIDEO)

22 valandą 15 minučių Lietuvos laiku Ispanijoje įvyko dar vienos Karaliaus taurės aštuntfinalio rungtynės.

"San Mames" stadione pirmajame tarpusavio susitikime susigrūmė Bilbao "Athletic" ir "Barcelona" futbolininkai. Šeimininkai pirmajame kėlinyje įgyto pranašumo neišvaistė, nors ir rungtynes užbaigė žaisdami devyniese - baskai šventė pergalę rezultatu 2-1.

Bilbao ekipa rungtynes pradėjo itin agresyviai - varžovus iš Katalonijos sostinės spaudė jų pačioje aikštėje pusėje. "Barca" buvo pasimetusi ir negalėjo primesti savo žaidimo.

25-ąją minutę "San Mames" stadione buvę žiūrovai pakilo iš savo sėdimų vietų - po puikaus Raulio Garcia aukšto perdavimo visiškai be priežiūros prie vartų paliktas Artizas Adurizas išvedė šeimininkus į priekį.

"Athletic" po įvarčio neketino atsitraukti į savo aikštės pusę ir toliau aktyviai spaudė "Barcą". Po trijų minučių Marcas-Andre ter Stegenas buvo priverstas dar kartą traukti kamuolį iš savo vartų, kai po puikaus A. Adurizo perdavimo tikrą "bombą" smeigė jaunasis Inaki Williamsas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką svečiai iš Barselonos taip ir nepasižymėjo, o pačioje pabaigoje už ginčus su teisėju buvo nubausti trijomis geltonomis kortelėmis.

Antrasis kėlinys prasidėjo kitokiu žaidimu - "Barcelona" trauktis nebeturėjo kur ir spaudė savo varžovus. 52-ąją minutę rezultatas tapo 2-1, kai puikų baudos smūgį atliko Lionelis Messi.

Vėliau katalonai bandė pasiekti išlyginamąjį įvartį, tačiau baskai užtikrintai laikėsi. Nuo 74-os minutės "Athletic" pradėjo trupėti - antrą gelontą kortelę prieš save išvydo Raulis Garcia, o dar po šešių minučių iš aikštės buvo pašalintas saugas Anderas Iturraspe.

"Barcelona" liko žaisti prieš devynis "Athletic" ekipos žaidėjus. Paskutinės 13 minučių visiškai priklausė katalonams, tačiau pasiekti lemiamo įvarčio taip ir nepavyko. Pačioje mačo pabaigoje L. Messi galėjo išlyginti rezultatą, tačiau kamuolys pataikė į virpstą.

Atsakomoji dvikova "Camp Nou" stadione tarp "Athletic" ir "Barcelona" klubų įvyks sausio 11-ąją dieną.

"Athletic Bilbao" 2 - 1 "Barcelona"
25' [1 - 0] A. Aduriz
28' [2 - 0] I. Williams
52' [2 - 1] L. Messi
74' R. Garcia ("Athletic") pašalintas iš aikštės
80' A. Iturraspe ("Athletic") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10008378" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>