Beckhamas sąmoningai gavo geltoną kortelę rungtynėse su Velsu © Eurofootball.lt
Anglijos rinktinės kapitonas Davidas Beckhamas (%p00219) prisipažino, kad jis sąmoningai prasižengė su tikslu gauti geltoną kortelę 2006 metų Pasaulio čempionato rungtynėse su Velsu, vykusiose praeitą šeštadienį "Old Trafford" stadione. Rungtynės baigėsi anglų pergale rezultatu 2:0.

"Aš tai padariau sąmoningai, - Beckhamas papasakojo, duodamas interviu "The Daily Telegraph".

Iki to momento Beckhamas jau buvo įmušęs įvartį į velsiečių vartus, o taip pat gavo šonkaulio traumą, kuri, anot jo, nebūtų leidusi dalyvauti trečiadienio rungtynėse su Azerbaidžanu.

"Aš iš karto suvokiau, kad man pažeisti šonkauliai, ir aš vis vien nežaisiu keletą savaičių. Dėl to aš nusprendžiau iš karto gauti geltoną kortelę ir atsipalaiduoti", - prisipažino Davidas.

Pagal UEFA taisykles, žaidėjas, gavęs dvi geltonas korteles skirtingose rungtynėse, automatiškai praleidžia artimiausias rungtynes po antrojo perspėjimo. Kadangi šiame cikle Davidas jau buvo perspėtas, jis pasirinko gauti antrąjį, kad diskvalifikacija kristų ant rungtynių, kuriose jis vis tiek nežaistų.

"Daugelis mano, kad aš neturiu smegenų sugalvoti ką nors panašaus, bet aš juos turiu", - juokavo Becksas.

Anot Reuters, Beckhamas dėl traumos gali praleisti keletą savaičių, tačiau Madrido "%c00003", už kurį žaidžia Davidas, atstovai pirmadienį pareiškė, kad jis jau greitai ims lengvai treniruotis.

Į Anglijos rinktinės kapitono Beckhamo vietą aikštėje pretenduoja du žaidėjai. Vienas jų - Miuncheno "%c00001" saugas Owenas Hargreavesas (%p00037). Kitas minimas kandidatas į startinę dešiniojo saugo poziciją - "%c00054" žaidėjas Seanas Wrightas-Philipsas (%p02311).