Šiand ien vienas Anglijos dienraščių "Sun" rašo, kad Anglijos rinktinės kapitonas ir Madrido "%c00003" žvaigždė Davidas Beckhamas (%p00219) vos nepasitraukė iš didžiojo futbolo po jam ypač nenusisekusio šių metų Europos čempionato Portugalijoje.

"Sun" straipsnyje cituoja artimą Beckhamų šeimos draugą: "Davidas buvo labai rimtai nusiteikęs. Jis teigė Viktorijai norįs palikti didįjį futbolą."

"Davidas teigė nebematąs prasmės toliau žaisti po tokio prasto pasirodymo (neįmuštų 11-os metrų baudinių į Prancūzijos ir Portugalijos vartus - aut. past.)."

"Tačiau Viktorija palydėjo jį į kambarį ir labai ilgai nuoširdžiai kalbėjosi. Ačiū Dievui, jai pavyko jį perkalbėti. Davidas yra labai užsispyręs, o tada jis buvo toks nuliūdęs, kad nematė kitos išeities iš susidariusios situacijos."

"Viktorija buvo tvirta kaip uola. Ji įtikino Davidą, kad jis jau išgyveno ir blogesnius laikus, kai gavo raudoną kortelę 1998 metų Pasaulio čempionato rungtynėse su Argentina."

"Viktorija pasakė: "Davidai, tu esi Anglijos rinktinės kapitonas ir aš labai didžiuojuosi tavimi. Tu privalai jiems parodyti, ko tu vertas."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos