Bent tris progas įmušti turėjęs "Žalgiris" iš Sevilijos grįžta su įvarčio deficitu (VIDEO)

22 valandą 45 minutės Lietuvos futbolo gerbėjai išvydo nedažną reginį - Ispanijoje įvyko UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo rungtynės, kuriose Vilniaus "Žalgiris" susitiko su "Sevilla".

Nuo pat rungtynių pradžios kovingumą rodę žalgiriečiai pasiekė gana sensacingą rezultatą - turėję bent tris puikias progas įmušti savo įvartį, svečiai iš Lietuvos sostinės tituluotam "Sevilla" klubui nusileido tik rezultatu 0:1.

Nuo pat pirmųjų minučių dominuoti su kamuoliu pradėjo "Sevilla". Andalūzai itin aktyviai žaidė puolime ir kėlė nemažai problemų Džiugui Bartkui.

12-ąją minutę progos parodyti savo meistriškumą sulaukė minėtas D. Bartkus - Nolito vienu lietimu atliko galingą smūgį į vartų vidurį, tačiau Lietuvos rinktinės vartininkas puikiai reagavo į smūgį.

Jau vos po minutės D. Bartkus vėl atrėmė fantastišką smūgį, kai varžovas smūgiavo per save.

Vėliau pavojingos "Sevilla" atakos liovėsi - šeimininkams nebepavyko kurti tokio spaudimo, o žalgiriečiai galėjo šiek tiek ramiau atsikvėpti gynyboje.

34-ąją minutę vilniečiai nebeatsilaikė - Blagojevičius prasižengė pavojingoje zonoje, o realizuoti standartinės situacijos stojęs Everas Banega už tokią klaidą nedovanojo: argentinietis paleido tikrą "bombą" ir rezultatas tapo 1:0.

Pačioje kėlinio pabaigoje "Žalgiris" turėjo dvi bene šimtaprocentines progas - iš pradžių Tomas Šimkovičius vienu lietimu smūgiavo netiksliai iš dėkingos situacijos, o komandos puolėjas Ogana po minutės atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau eilinį kartą neišnaudojo dėkingos situacijos.

Antrąjį kėlinį "Sevilla" vėl pradėjo agresyviu futbolu. 52-ąją minutę labai arti savo įvarčio buvo Aleixas Vidalis, tačiau ir vėl žalgiriečius gelbėjo nuostabiai į smūgį reagavęs D. Bartkus.

61-ąją minutę žalgiriečiai vėl buvo arti savo istorinio įvarčio - Livio Antalis išmaudė varžovą baudos aikštelėje ir liko vienas prieš vartininką, tačiau smūgis skriejo tiesiai į jį ir rezultatas toliau liko nepasikeitęs.

Po kelių pavojingų "Žalgirio" atakų "Sevilla" susigrąžino pranašumą. Lietuvos klubo atstovams teko vėl rimtai padirbėti gynyboje, bet įvarčių daugiau nekrito.

Rungtynių pabaiga žalgiriečiams buvo itin sunki - "Sevilla" aktyvino savo pajėgas puolime ir svečiams teko rimtai padirbėti gynyboje.

Visgi, Lietuvos vicečempionams pavyko atsilaikyti ir rungtynes užbaigti praleidus tik vieną įvartį. Rezultatas vis dar išlaiko šiokias tokias viltis sukurti sensaciją Vilniuje.

Atsakomosios rungtynės LFF stadione įvyks kitą ketvirtadienį 20 val.

"Sevilla" 1 - 0 "Žalgiris"
34' [1 - 0] E. Banega

Startinės sudėtys:

"Sevilla": Vaclik, Amadou, Carrico, Nolito, Ben Yedder, Banega, Aleix Vidal, Arana, Gnagnon, Pejino, Berrocal.

"Žalgiris": Bartkus, Baravykas, Mbodj, Tomič, Slijngard, Mikoliūnas, Blagojevič, Manzorro, Antal, Šimkovič, Ogana.