Berbatovas palaidojo "Liverpool", "Chelsea" ir toliau nesustabdomas © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos trejos rungtynės.

Principiniame mače "Man Utd" savų žiūrovų akivaizdoje po permainingos kovos 3-2 palaužė "Liverpool".

Mančesterio futbolininkai turėjo iniciatyvą pirmajame kėlinyje ir sugebėjo paversti ją įvarčiu 42 minutę, kai po kampinio galva pasižymėjo Dimitaras Berbatovas.

Po pertraukos svečiai ėmė daugiau kontroliuoti kamuolį, tačiau jų viltys išplėšti bent tašką atrodytu buvo praktiškai sužlugdytos 59 minutę, kai įspūdingai susistabdęs kamuolį akrobatiniu smūgiu per save nuo skersinio antrą kartą Pepe Reiną nuginklavo Berbatovas.

Visgi "Liverpool" nepasidavė ir 64 minutę sugrąžino intrigą - Johnny Evansas baudos aikštelėje pasidavė apgaulingam Fernando Torreso judesiui ir pargriovė ispaną. Teisėjo skirtą 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Stevenas Gerrardas - 2-1.

Negana to, 70 minutę po dar vienos pražangos prieš Torresą Gerrardas pelnė antrą įvartį, šį kartą pasižymėjęs baudos smūgiu iš beveik 18 metrų.

Tačiau paskutinis žodis šiose rungtynėse vėlgi priklausė Berbatovui - 84 minutę mikrodvikovoje nurungęs gynėją Jamie Carragherį bulgaras galva pelnė pergalingą įvartį.

Ir toliau nesustabdomai žengia Londono "Chelsea" klubas, namie 4-0 sutriuškinęs "Blackpool" ir padidinęs pranašumą prieš artimiausius persekiotojus iki keturių taškų.

Salomonas Kalou sužaidus vos kelias minutes po kampinio išvedė šeimininkus į priekį ,o kiek vėliau persvarą padvigubino Florentas Malouda.

Didier Drogba po rikošeto pradėjo varžovų triuškinimą, o paskutinę vinį į "Blackpool" karstą prieš pat pertrauką įkalė Malouda.

Antrajame kėlinyje svečiai atsigavo ir Petrui Cechui teko atremti pavojingus Alexo Baptiste ir Gary Tayloro Fletcherio bandymus, bet vartai taip ir liko sausi.

"Man Utd" 3 - 2 "Liverpool"
42' [1 - 0] Dimitar Berbatov
59' [2 - 0] Dimitar Berbatov
64' [2 - 1] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)
70' [2 - 2] Steven Gerrard
84' [3 - 2] Dimitar Berbatov

"Wigan" 0 - 2 "Man City"
43' [0 - 1] C.Tevez
71' [0 - 2] Y.Toure

Londono "Chelsea" 4 - 0 "Blackpool"
2' [1 - 0] S.Kalou
12' [2 - 0] F.Malouda
30' [3 - 0] D.Drogba
41' [4 - 0] F.Malouda