Berlyno derbyje triumfavo „Union“ komandos futbolininkai © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Berlyno „Union“ išvykoje rezultatu 4:1 palaužė savuosius kaimynus „Hertha“.

Pirmame kėlinyje kontrolę turėjo „Union“ futbolininkai. Būtent jie 31 minutę pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. Po Sheraldo Beckerio aukšto perdavimo galva kamuolį į vartus pasiuntė Genki Haraguchi.

Tačiau, „Hertha“ sugebėjo išlyginti rezultatą 49 minutę. „Union“ komandos gynėjas Timo Baumgartlas nukreipė kamuolį į savuosius vartus ir rezultatas tapo 1:1.

Vis gi, lygus rezultatas laikėsi vos 4 minutes. Žaibiškai į praleistą įvartį sureagavę svečiai išsiveržė į priekį dar kartą. Po Niko Giesselmanno perdavimo iš krašto fantastišku smūgiu galva vartininką nuginklavo Grisha Promelis.

„Union“ futbolininkai nebuvo linkę apsistoti ties vieno įvarčio persvara. Po greitos kontraatakos Sheraldo Beckeris šaltakraujišku smūgiu nuo virpsto suteikė savo komandai dviejų įvarčių pranašumą.

Na, o visus klausimus rungtynėse 85 minutę išsprendė Svenas Michelis. Svečių puolėjas precizišku smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą ir rezultatas tapo 4:1.

Po šio susitikimo „Union“ kyla į septintąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu „Hertha“ išlieka septynioliktoje vietoje.