Berlyno „Union“ išvykoje gavo antausį nuo „Augsburg“ vienuolikės © JumpStory nuotr.

Dėl „Čempionų“ lygos pozicijų kovojantis Berlyno „Union“ netikėtai išvykoje rezultatu 2:0 nusileido vieniems iš pirmenybių autsaiderių „Augsburg“.

Užsidegę šeimininkai visiškai negerbė Berlyno komandos favorito etiketės. Augsburgo komandos futbolininkai pirmame kėlinyje sukūrė pakankamai pavojingų progų, o vieną iš jų pavyko išnaudoti 16 minutę. Į presingo pinkles papuolęs „Union“ saugas Rani Khedira prarado kamuolį ir tuo pasinaudojęs „Augsburg“ puolėjas Michaelis Gregoritsh šaltakraujiškai nuginklavo vartininką Andreasą Luthe.

Antrame kėlinyje vaizdas nekito. Šeimininkai padvigubino savo persvarą, o tai jie padarė įspūdingu stiliumi. 59 minutę Andre Hahn „lyg iš patrankos“ tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir visiškai nepaliko šansų priešininkų vartininkui.

Ši pergalė leidžia Augsburgo ekipai bent kuriam laikui ištrūkti iš iškritimo zonos. Tuo tarpu, Berlyno komandai tai yra skaudus smūgis, kadangi ne viena žemiau esanti komanda mina pastariesiems ant kulnų. „Union“ nuo 10 vietoje esančio „Mainz“ skiria vos 4 taškai, tad kova dėl aukščiausių pozicijų vis dar išlieka arši.

„Arminia Bielefeld“ 1:1 „Borussia Monchengladbach“

„FC Koln“ 1:0 „Freiburg“

„Mainz“ 2:0 „Hoffenheim“

„Stuttgart“ 2:3 „Eintracht Frankfurt