"Borussia" antrąkart sezone palaužė titulą ginančius "Bayern" futbolininkus (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XXIV turo rungtynėse turnyre pirmaujantys Dortmundo "Borussia" futbolininkai išvykoje rezultatu 1-3 palaužė čempionų titulą ginančią Miuncheno "Bayern" ekipą.

Charizmatiškojo Jurgeno Kloppo auklėtiniai įsiveržė į priekį pirmojo kėlinio pradžioje po tikslaus Lucaso Barrioso smūgio, tačiau 16 minutę pusiausvyrą atstatė Gustavo Luizas.

Vis dėlto netrukus Nuri Sahinas puiku šūviu iš už baudos aikštelės ribų atstatė svečių pranašumą, o antroje susitikimo dalyje 'geltonai-juodų' persvarą užtikrino Matso Hummelso įvartis po kampinio.

Primename, jog trylikos taškų persvarą nuo artimiausio persekiotojo, Leverkuzeno "Bayer" klubo, turinti "Borussia" sezono pradžioje taip pat įveikė 'bararus' - tąkart "Signal Iduna Park" stadione jie triumfavo rezultatu 2-0.

Kituose šios dienos susitikimuose tris taškus į savo sąskaitą įsirašė "Mainz" ir "Hannover" komandos, kovojančios dėl vietos Europos turnyruose.

"Koln" 1 - 0 "Freiburg"
89' [1 - 0] L. Podolski

"Hoffenheim " 1 - 2 "Mainz"
23' [0 - 1] A. Ivanschitz
83' [1 - 1] D. Alaba
86' [1 - 2] E. Soto

"Kaiserslautern" 1 - 1 "Hamburger"
18' [1 - 0] A. Hlousek
55' [1 - 1] M. Jansen

Gelzenkircheno "Schalke" 1 - 1 "Nurnberg"
37' [0 - 1] J. Hegeler
52' [1 - 1] Raul

Hamburgo "St. Pauli" 0 - 1 "Hannover"
89' [0 - 1] C. Schulz

Miuncheno "Bayern" 1 - 3 Dortmundo "Borussia"
9' [0 - 1] L. Barrios
16' [1 - 1] G. Luiz
18' [1 - 2] N. Sahin
60' [1 - 3] M. Hummels