"Borussia" ir "Bochum" pasidalino po tašką © Eurofootball.lt
Penktadienį vakare buvo sužaistos vienerios Vokietijos „Bundesliga“ čempionato 8-ojo turo varžybos. Dortmundo mieste vietos „Borussia“ susikovė su lygos naujokais „Bochum“. Mačas taip ir neišaiškino nugalėtojo: rungtynės baigėsi rezultatu 1-1.

„Borussia“ 1 – 1 „Bochum“
31‘ [0 – 1] Theofanis Gekas
36‘ [1 – 1] Ebi Smolarek

Penktadienį „Signal Iduna Park“ stadione Vokietijos pirmenybių vidutiniokė „Borussia“ ekipa susitiko su lygos autsaideriu „Bochum“. Įvarčio žiūrovams laukti prireikė viso pusvalandžio. Tiesa, pirmieji šiam mače pasižymėjo svečiai, kai 31-ąją minutę „Bochum“ žaidėjas Theofanis Gekas permesdamas „Borussia“ vartų sargą Romaną Weidenfellerį išvedė savo ekipą į priekį.

Bet aikštės šeimininkai buvo kovingai nusiteikę ir nelinko nuliūdinti savo ekipos gerbėjų. Tučtuojau vos po penkių minučių rezultatas tapo lygus. Po komandos naujoko Alexanderio Frei`aus perdavimo, kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Lenkijos rinktinės puolėjas Ebi Smolarekas, kuris šiose pirmenybėse varžovų vartininkus nuginklavo jau tris kartus.

Antrame kėlinyje daugiau noro įmušti ir išsikapanoti iš paskutinės vietos norėjo svečiai „Bochum“ futbolininkai, bet progos buvo išvaistytos ir teko tenkintis tik lygiosiomis.

Po šių lygiųjų, „Dortmundo „Borussia“ su 12 taškų iš septintos pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą, o „Bochum“ turi tiek pat taškų kaip ir „Hamburger (5 taškus), bet dėl prastesnio praleistų įvarčių santykio ir toliau lieka paskutinis.

„Borussia“ nepavyko aplenkti čempionate pirmąsias tris vietas užimančias „Werder“, „Bayern“ ir „Schalke ekipų. Šeštadienį šie klubai galės pasigerinti arba pasibloginti savo padėtį: Brėmeno „Werder“ aplankys čempionus Miuncheno „Bayern“, o „Schalke“ namuose egzaminuos „Hannover“ futbolininkus.