"Borussia" namuose sutriuškino "Werder" © Eurofootball.lt
Penktadienio vakare po kiek ilgesnės pertraukos Vokietijos Bundesligos pirmenybėse buvo sužaistos vienerios 5-ojo turo varžybos. Kol kas banguojančiai rungtyniaujantis Dortmundo „Borussia“ klubas savo sirgalių akivaizdoje nepasigalėjo Brėmeno „Werder“ ekipos nugalėdami juos rezultatu 3-0.

Dortmundo „%c00100“ 3 – 0 Brėmeno „%c00016“
22‘ [1 – 0] Mladen Petric
29‘ [2 – 0] Diego Fernando Klimowicz
32‘ [3 – 0] Mladen Petric

80‘ Leon Andreasen („Werder“) pašalintas iš aikštės

Pirmosiomis rungtynių minutėmis svečiai iš Brėmeno atrodė geriau negu aikštės šeimininkai, užtat viskas pasikeitė 22-ąją minutę. Po ilgo legionieriaus iš Brazilijos Dede perdavimo kamuolį krūtine susistabdė šią vasarą į komandą atvykęs lenkas Jakubas Blaščykovskis, po kurio perdavimo įvartį į tolimąjį vartų kampą pelnė kroatas Mladenas Petričius.

Prabėgus tik septynioms minutėms „Borussia“ padvigubino savo pranašumą. 29-ąją minutę tas pats lenkų saugas J.Blaščykovskis šį kartą į gerą poziciją išvedė taip pat komandos naujoką, puolėją Diego Klimovičių, kuris išvengęs nuošalės pinklių šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į tinklą.

Pasimetę Thomo Shaafo auklėtiniai po trijų minučių praleido ir trečiąjį įvartį. 32-ąją minutę brazilas Dede iš kairiojo krašto perdavė kamuolį M.Petričiui, kuris nestabdydamas kamuolio smūgiu pažeme nuginklavo „Werder“ vartų sargą Timą Wiese.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dešimt minučių net menkiausios Brėmeno komandos viltys žlugo, kai už pražangą prieš Dortmundo komandos gynėją Marcą-Andre Kruską prasižengė ir iš aikštės buvo pašalintas danas Leonas Andreasenas.

Thomo Dollo vadovaujamai „Borussia“ komandai tai buvo jau trečioji pergalė iš eilės, po kurios ji su 9 taškais pakilo į antrąją poziciją, o „Werder“ iš 6-osios nusmuko į 7-ąją vietą.

Savaitgalį Bundesligos pirmenybėse visų žiūrovų dėmesys bus nukreiptas į Miuncheną, kur čempionato lyderis „Bayern“ klubas surems ginklus su dar taip pat pralaimėjimo kartėlio nepatyrusia Gelzenkircheno „Schlake“ ekipa.