"Bournemouth" rungtynių pabaigoje pranoko "Crystal Palace"

Pirmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės 7-ojo turo rungtynės.

Po triuškinančio pralaimėjimo šiame ture bandė atsitiesti "Bournemouth". Bandymas buvo sėkmingas - namuose žaidusios "vyšnios" rezultatu 2:1 pranoko "Crystal Palace".

Jau 5-ąją minutę "Bournemouth" įgijo pranašumą - Davidas Brooksas sulaukė gero perdavimo baudos aikštelėje ir kokybišku smūgiu išvedė komandą į priekį.

Antrajame kėlinyje svečiams iš Londono pavyko grįžti į rungtynes - 55-ąją minutę Patrickas van Aanholtas iš aštraus kampo paleido neatremiamą smūgį ir rezultatas vėl tapo lygus.

87-ąją minutę "Bournemouth" komandai pergalę atnešė nesėkmingas varžovo žaidimas baudos aikštelėje, po kurio buvo skirtas 11 metrų baudinys. Atsakomybę prisiėmęs Junioras Stanislas komandos draugų nenuvylė - įmušė baudinį ir išplėšė pergalę.

"Bournemouth" savo sąskaitoje turi 13 taškų ir rikiuojasi septintoje pozicijoje. "Crystal Palace" tenkinasi 13-a vieta.

"Bournemouth" 2 - 1 "Crystal Palace"
5' [1 - 0] D. Brooks
55' [1 - 1] P. van Aanholt
87' [2 - 1] J. Stanislas (11 m. baudinys)