Brazilija po atkaklios kovos įveikė PAR © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį buvo žaidžiamas antrasis PAR vykstančiame Konfederacijų taurės turnyro pusfinalis. Jame pergalę po atkaklios kovos 1-0 šventė Brazilija, kuri parklupdė turnyro šeimininkų rinktinę.

Brazilija 1 - 0 PAR
86' [1 - 0] Dani Alves

Dvikova prasidėjo gana atkaklia kova. Pirmasis smūgis į vartus buvo 12 minutę, kai laimę pabandė brazilas Ramiresas, vis dėlto PAR vartininkas Khune buvo savo vietoje.

21 minutę pavojingu išpuoliu atsakė šeimininkų rinktinė - po baudos smūgio gavęs perdavimą į baudos aikštelę, Aaronas Makoena smūgiavo iš kelių metrų, tačiau kamuolys praskriejo virš skersinio.

Kiek vėliau abi rinktinės dar apsikeitė smūgias, bet rezultatas iki pat pirmojo kėlinio pabaigos nepakito. Nulinės lygiosios.

Antrame kėlinyje žaidimas per daug nesikeitė ir aikštėje vyko atkakli kova. 57 minutę Julio Cesarą bandė nuginkluoti Modeste, tačiau šeimininkų futbolininko smūgį Brazilijos vartininkas atlaikė.

Netrukus pavojinu išpuoliu atsakė brazilai - po Luiso Fabiano perdavimo, Robinho smūgiuotas kamuolys praskriejo virš skersinio.

Kai jau atrodė, jog viskas krypsta link to, kad komandoms dar teks kurį laiką parungtyniauti, po keitimo aikštėje pasirodęs Brazilijos gynėjas Dani Alvesas viską pakeitė - "Barcelona" žaidėjas 86 minutę puikiu baudos smūgiu iš maždaug 22 metrų pelnė įvartį.

Po patirto šoko PAR futbolininkai jau neatsigavo, mažėjo ir laikas likęs iki mačo pabaigos. Tad finalinis teisėjo švilpukas paskelbė sunkią Brazilijos pergalę 1-0 bei iškovotą bilietą į turnyro finalą, kur jų jau laukia JAV rinktinė.