Brazilijoje teisėjai smogęs treneris sulaukė pelnytos bausmės © JumpStory nuotr.

Brazilijos futbole nuskambėjo nemenkas skandalas.

Penktojo pagal pajėgumą „Campeonato Capixaba“ pusfinalio rungtynėse „Desportivo Ferroviaria“ treneris Marcielly Netto užsipuolė teisėjo asistentę ir smogė jai galva.

Nervų nesuvaldžiusiam specialistui nedelsiant buvo parodyta raudona kortelė, o po susitikimo klubas jam įteikė ir atleidimo raštelį.

Mače 3:1 triumfavo „Nova Venecia“ komanda.

View this post on Instagram

A post shared by Sky Sports (@skysports)

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...