Šiandien 19:00 Lietuvos laiku prasidės C grupės antrojo turo varžybos. Bragos stadione jėgas išmėgins Bulgarijos ir Danijos rinktinės.

Danams šios varžybos labai svarbios. Pergalės atveju skandinavai žengtų didelį žingsnį ketvirtfinalio link. Ne ką mažesnė varžybų reikšmė ir bulgarams. Po skaudaus pralaimėjimo Švedijai 5-0, žaidėjai turi progą atsigauti psichologiškai ir reabilituotis prieš gerbėjus. Pralaimėjimas reikštų, kad čempionatas Bulgarijai jau baigėsi. Tai būtų didžiulis nusivylimas visai rinktinei, kadangi prieš čempionatą buvo tikimasi patekti į stipriausių rinktinių aštuntuką.

Po lygiųjų su Italija, Danijos rinktinės žaidėjai yra neblogos nuotaikos. Gera žinia, kad šiose varžybose jau žais Gronkjaeras, kuris pirmąsias rungtynes praleido, nes buvo išvykęs į mamos laidotuves. Tai turėtų dar labiau sustiprinti danų puolimą. Taip pat jau galės žaisti Thomas Gravesenas, kuris praleido mačą su italais dėl raudonos kortelės gautos per paskutiniąsias atrankos varžybas. Vienintelis traumuotas žaidėjas yra gynėjas Peras Kroldrupas, bet tikimasi, kad jis galės žaisti šiandienos mače.

Po triuškinančio pralaimėjimo Bulgarijos treneris žadėjo daryti permainas. Rinktinės traumuotų žaidėjų sąraše šiuo metu yra du žaidėjai - Dimitrovas ir Hristovas, bet treneris Markovas tikisi, kad jie galės padėti rinktinei varžybose prieš Daniją. Bulgarijos rinktinės puolėjas Berbatovas buvo optimistiškas prieš varžybas: "Mes turime atsigauti po pralaimėjimo ir parodyti, kad Bulgarija gerai moka žaisti futbolą. Aš esu rimtai nusiteikęs įmušti kelis įvarčius šiose varžybose."

Numanomos sudėtys:

Bulgarija (4-4-2): Zdravkov; Borimirov, Pazin, Kililov, Petkov; Peev, S Perkov, Hristov, M Petrov; Jankovic, Berbatov.

Danija (4-4-2): Sorensen; Helveg, Laursen, Henriksen, N Jensen; Jorgensen, Gravesen, Poulsen, Gronkjaer; Tomasson, Sand.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos