"Bundesliga": "Bayern" ir "Borussia" šventė pergales varžovų arenose (VIDEO)

Šiandien Vokietijoje įvyks šešios 31-ojo turo rungtynės. Pergales šį vakarą iškovojo čempionate pirmaujančios – „Bayern“ ir „Borussia“ ekipos.

„Bayern“ išvykoje 2-0 įveikė ketvirtoje vietoje esančią Berlyno „Hertha“ ekipą ir dar labiau priartėjo prie dar vieno Vokietijos čempionų titulo. Bavarų pergalę lėmė antrąjame kėlinyje pelnyti Arturo Vidalio ir Douglaso Costos įvarčiai.

Nuo lyderių neatsiliko ir antroje vietoje žengianti Dortmundo „Borussia“, kuri svečiuose 3-0 sutriuškino „Stuttgart“ ekipą. Akivaizdžią persvarą visų rungtynių metu turėję „Borussia“ žaidėjai du įvarčius pelnė dar prieš pertrauką, kai pasižymėjo Shinji Kagawa ir septyniolikmetis Christianas Pulisic, o po pertraukos persvarą dar labiau padidino Henrikhas Mkhitaryanas.

Po šių pergalių „Bayern“ prieš „Borussia“ ir toliau pirmauja septyniais taškais, o iki titulo jiems trūksta vos vienos pergalės ar „Borussia“ nesėkmės.

Kitose šeštadienio rungtynėse jau šeštų iš eilės rungtynių nelaimėjo „Wolfsburg“, kuri namuose 0-2 nusileido „Augsburg“ ekipai, „Koln“ savo aikštėje 4-1 sutriuškino „Darmstadt“, o „Ingolstadt“ ir „Hannover“ dvikova baigėsi lygiosiomis 2-2.

Paskutinės „Bundesliga“ šeštadienio rungtynėse Lėverkuzeno "Bayer" sukūrė tikrą futbolo šou. Gelzenkircheno "Schalke" po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2-0, tačiau antrajame kėlinyje "Bayer" per šešias minutes pelnė tris įvarčius ir išplėšė pergalę rezultatu 2-3.

„Schalke“ 2 - 3 „Bayer“

14' [1 - 0] M. Choupo-Moting
29' [2 - 0] L. Sane
54' [2 - 1] J. Brandt
56' [2 - 2] K. Bellarabi
60' [2 - 3] Chicharito
6' K. Huntelaar ("Schalke") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8465578" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>