Bundesliga: "Bayern" susigrąžino pirmąją poziciją © Eurofootball.lt
Vis labiau įsibėgėja Vokietijos futbolo čempionatas. Šeštadienį Bundesligoje buvo sužaisti septyni dešimtojo turo susitikimai - keturis mačus laimėjo šeimininkai, vieną pergalę šventė svečiai, o likę du mačai baigėsi taikiai.

Ir toliau sėkmingai rungtyniauja "Bayern" ekipa. Šįkart čempionų titulą ginantis Miuncheno klubas namuose 4-0 sutriuškino lygos autsaiderius "Duisburg". Įvarčius nugalėtojams pelnė visas internacionalas - vokietis M.Ballackas, brazilas Ze Roberto, paragvajietis R.S.Cruzas, bei puolėjas iš Peru C.Pizzaro. Po pergalės "Bayern" ir vėl tapo vienvaldžiais lygos lyderiais, kadangi didžiausi jų varžovai "Werder" futbolininkai svečiuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Hannover" ir šiame ture iškovojo tik tašką. Beje, šias varžybas svečiai baigė dešimtyje, kadangi 82-ąją minutę už žaidimą ranka iš aikštės buvo išvarytas "Werder" gynėjas F.Fahrenhorstas.

Be įvarčių baigėsi ir varžybos tarp "Wolfsburg" bei "Schalke" ekipų. Šeimininkų gretose trūko dviejų svarbių žmonių - gynėjo M.Franzo, bei ekipos trenerio H.Facho, kuris po praėjusio turo varžybų prieš "Hamburger" buvo diskvalifikuotas. Tuo tarpu "Schalke" klubui negalėjo padėti E.Sandas, Čempionų lygos mače prieš "Fenerbahce" susilaužęs nosį. Pirmasis varžybų kėlinys tarp "Wolfsburg" ir "Schalke" nebuvo itin įdomus - abi ekipos turėjo vos po vieną geresnę progą įmušti. Iškart po pertraukos "Schalke" strategas padarė kelis keitimus, tačiau ir tai nepagyvino vaizdo aikštėje. Abiejų ekipų žaidėjai dažnai stabdė varžovų atakas pražangomis ir taip beveik nepaliko vilčių puolėjams pasižymėti. Taigi susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis, po kurių "Schalke" ir toliau išlieka vienintelė Bundesligos ekipa, dar nepatyrusi pralaimėjimo.

Labai rezultatyvus mačas vyko Frankfurte tarp lygos naujokų "Eintracht" ir "Koln" klubų. Pergalę rezultatu 6-3 iškovojo šeimininkai. Įdomu tai, jog nė vienas futbolininkas šiose varžybose nepelnė daugiau nei po vieną įvartį. Tai buvo jau penktoji "Koln" nesėkmė iš eilės po kurios, R.Rangnicko treniruoja ekipa nukrito į keturioliktąją lygos poziciją. Tuo tarpu antrąjį laimėjimą iš eilės pasiekę "Eintracht" futbolininkai bent jau laikinai išsikapstė iš absoliučių lygos autsaiderių vietos ir šiuo metu užima tryliktąją poziciją.

Kituose susitikimuose "Arminia" po labai atkaklios kovos pačioje varžybų pabaigoje palaužė "Nurnberg" pasipriešinimą, UEFA taurėje dalyvaujantis "Hertha" klubas 3-1 įveikė "Mainz", o "Gladbach" futbolininkai namuose 4-1 įveikė svečius iš Kaiserslauterno.

Šeštadienio susitikimų statistika

"%c00257" 6 - 3 "%c00256"
2` [1 - 0] Ioannis Amanatidis
5` [1 - 1] Albert Streitcc
8` [2 - 1] Marko Rehmer
28` [3 - 1] Chris
35` [4 - 1] Benjamin Köhler
54` [4 - 2] Lukas Podolski
78` [5 - 2] Alexander Meier
89` [6 - 2] Du-Ri Cha
90` [6 - 3] Alpay Özalan

"%c00088" 0 - 0 "%c00016"

82` Frank Fahrenhorst ("Werder") pašalintas iš aikštės.

"%c00001" 4 - 0 "%c00258"
27` [1 - 0] Michael Ballack
33` [2 - 0] Ze Roberto
59` [3 - 0] Roque Santa Cruz
90` [4 - 0] Claudio Pizarro

"%c00011" 0 - 0 "%c00015"

"%c00208" 2 - 3 "%c00210"
2` [1 - 0] Dominik Reinhardt
35` [1 - 1] Michael Fink
83` [2 - 1] Ivica Banovic
88` [2 - 2] Diego Leon
90` [2 - 3] Sibusiso Zuma

"%c00103" 4 - 1 "%c00014"
11` [1 - 0] Jeff Strasser
14` [1 - 1] Boubacar Sanogo
33` [2 - 1] Timo Wenzel (į savo vartus)
45` [3 - 1] Peer Kluge
86` [4 - 1] Oliver Neuville

"%c00105" 3 - 1 "%c00209"
6` [1 - 0] Marcelinho
34` [2 - 0] Marcelinho
67` [3 - 0] Marko Pantelic
71` [3 - 1] Manuel Friedrich