Bundesliga: "Bayern" tapo žiemos čempionu © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos čempionate buvo sužaisti septyni mačai. Užfiksuotas įdomus faktas - nė vienai namuose žaidusiai ekipai nepavyko iškovoti pergalės. Keturios varžybos baigėsi taikiai, kitose trejose triumfavo svečiai.

Atkakliausias mačas vyko Miunchene, kur vietos "Bayern" tik pačioje varžybų pabaigoje išplėšė lygiasias rungtynėse prieš "Stuttgart". Varžybos baigėsi rezultatu 2-2, o lemiamą įvartį įmušė Paolo Guerrero.

Vis dėlto to užteko bavarams, kad jie laimėtų taip vadinamą žiemos čempionų titulą, nes kitas Bundesligos favoritas "Schalke" klubas, nepasinaudojo "Bayern" kluptelėjimu ir taip pat sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Freiburg".

Dar vieną svarbų taškelį iškovojo "Hansa" ekipa. Rostoko futbolininkai namuose 1-1 sužaidė su visdar iš krizės neatsigaunančia "Borussia".

Visi rezultatai

"%c00001" 2 - 2 "%c00027"
30' [0 - 1] Silvio Meißner
65' [0 - 2] Kevin Kuranyi
67' [1 - 2] Claudio Pizarro
89' [2 - 2] Jose Paolo Guerrero

"%c00010" 1 - 2 "%c00024"
26' [0 - 1] Sergej Barbarez
34' [0 - 2] Collin Benjamin
83' [1 - 2] Tommy Bechmann

"%c00209" 0 - 1 "%c00208"
10' [0 - 1] Markus Schroth

"%c00088" 0 - 1 "%c00105"
54' [0 - 1] Nando Rafael

"%c00015" 1 - 1 "%c00013"
24' [1 - 0] Mladen Krstajic
86' [1 - 1] Roda Antar

"%c00016" 1 - 1 "%c00014"
49' [0 - 1] Carsten Jancker
59' [1 - 1] Tim Borowski

"%c00101" 1 - 1 "%c00100"
32' [1 - 0] Marcus Allbäck
40' [1 - 1] Sebastian Kehl