Bundesliga: favoritai barsto taškus © Eurofootball.lt
Šeštadienį Bundesligoje buvo sužaisti septyni devynioliktojo turo susitikimai. Po jų pirmaujančių ekipų trejetukas nepakito. Rytoj bus sužaisti likę du turo mačai.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė čempionato lyderė "Schalke" ekipa. Gelzenkircheno klubas svečiuose turėjo pripažinti "Kaiserslautern" pranašumą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Ioannis Amanatidis ir Stefanas Blankas.

"Schalke" nesėkme nesugebėjo pasinaudoti "Stuttgart" klubas, namuose patyręs skaudų pralaimėjimą prieš "Nurnberg" ekipą rezultatu 2-4. Sužaidus vienuolika minučių "Nurnberg" jau pirmavo 0-2, bet šeimininkai nepasidavė ir 70-ąją minutę išlygino rezultatą. Visgi tai buvo viskas ką jie sugebėjo padaryti - netrukus svečiai įmušė dar du įvarčius ir galutinai palaidojo varžovus.

Antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė "Wolfsburg" futbolininkai. Jie svečiuose 1-0 nusileido absoliučiam lygos autsaideriui "Freiburg" klubui. Vienintelį mačo įvartį pelnė Zlatanas Bajramovičius.

Puikią pergalę iškovojo ir į ketvirtąją vietą pakilo "Bayer": Leverkuseno ekipa namuose net 4-0 sumindė "Bochum", o nugalėtojų gretose pasižymėjo Jacekas Krzynowekas, Andrejus Voroninas, Robsonas Ponte ir Franca.

Tuo tarpu Westfalen stadione aštuoniasdešimt tūkstančių žiūrovų akivaizdoje varžybos tarp dviejų "Borussijų" - Dortmundo ir Mönchengladbacho - baigėsi lygiosiomis 1-1.

Turnyrinė lentelė

Šeštadienio varžybų statistika

"%c00210" 0 - 1 "%c00088"
30' [0 - 1] Daniel Stendel

"%c00008" 4 - 0 "%c00010"
28' [1 - 0] Jacek Krzynowek
31' [2 - 0] Andrej Voronin
70' [3 - 0] Robson Ponte
78' [4 - 0] Paul Freier

"%c00100" 1 - 1 "%c00103"
29' [1 - 0] Jan Koller
49' [1 - 1] Peer Kluge

"%c00013" 1 - 0 "%c00011"
57' [1 - 0] Zlatan Bajramovic

"%c00024" 2 - 1 "%c00209"
32' [1 - 0] Sergej Barbarez
40' [1 - 1] Benjamin Auer
80' [2 - 1] Benjamin Lauth

"%c00014" 2 - 0 "%c00015"
56' [1 - 0] Ioannis Amanatidis
74' [2 - 0] Stefan Blank

"%c00027" 2 - 4 "%c00208"
7' [0 - 1] Sven Müller
11' [0 - 2] Markus Schroth
52' [1 - 2] Fernando Meira
70' [2 - 2] Imre Szabics
83' [2 - 3] Marek Mintal
85' [2 - 4] Markus Schroth