"Bundesliga": "Koln" septynių įvarčių trileryje palaužė "Werder" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse penktadienį rezultatyviai startavo 32-asis turas.

"Koln" savo aikštėje susigrūmė su Brėmeno "Werder" komanda. Septynių įvarčių akistatoje pergalę rezultatu 4-3 pasiekė "Koln" futbolininkai.

Po Anthony Modeste ir Leonardo Bittencourto įvarčių "Koln" 28-ąją minutę pirmavo rezultatu 2-0, tačiau varžovai per šešias minutes pasiekė du įvarčius ir 40-ąją minutę rezultatas tapo lygus.

Vis dėlto "Koln" ekipai dar iki pirmojo kėlinio pabaigos pavyko susigrąžinti pranašumą - pasižymėjo Simonas Zolleris. Pačioje antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai pasiekė dar vieną įvartį ir rezultatas tapo 4-2.

Tačiau "Werder" šioje akistatoje taško dar nedėjo ir 62-ąją minutę atsilikimą švelnino Serge'as Gnabry. Per likusį laiką Brėmeno vienuolikė dar bandė pasiekti lygiąsias, tačiau "Koln" sėkmingai sužaidė likusią atkarpą ir šventė pergalę rezultatu 4-3.

"Koln" ir "Werder" turi po 45 taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio šeštoje pozicijoje yra šiose rungtynėse pergalę pasiekusi komanda.

"Koln" 4 - 3 "Werder"
13' [1 - 0] A. Modeste
28' [2 - 0] L. Bittencourt
34' [2 - 1] F. Bartels
40' [2 - 2] T. Gebre Selassie
44' [3 - 2] S. Zoller
47' [4 - 2] A. Modeste
62' [4 - 3] S. Gnabry

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10328903" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>