"Bundesliga" lyderių dvikovoje – nulinės lygiosios

Sekmadienį buvo sužaistos centrinės "Bundesliga" 21-ojo turo rungtynės.

Lygos lyderių akistatoje nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo - "Bayern" namuose su "RB Leipzig" sužaidė lygiosiomis 0:0.

Pirmajame kėlinyje aikštėje aktyvesni buvo šeimininkai, tačiau svečiai sėkmingai tvarkėsi gynyboje ir išlaikė savo vartus sausus.

Dar daugiau veiksmo aikštėje vyko antrajame kėlinyje. 54-ąją minutę rungtynių teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į "RB Leipzig" vartus, tačiau po VAR peržiūros jis buvo atšauktas dėl nuošalės.

Timo Werneris 63 minutę sulaukė idealaus perdavimo iš Christopherio Nkunku, tačiau atsidūręs visiškai vienas prieš vartus vokietis nepataikė į vartų plotą.

80-ąją minutę panašią galimybę turėjo jau "Bayern" tačiau Leono Goretzkos smūgį neutralizavo puikiai sužaidęs svečių vartininkas Peteris Gulacsi.

"Bayern" po šių lygiųjų išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje, tačiau "RB Leipzig" atsilieka vos vienu tašku.

Kitos šio vakaro rungtynės tarp "Monchengladbach" ir "Koln" ekipų buvo atidėtos dėl prastų oro sąlygų.