„Bundesliga“: „RB Leipzig“ ir toliau rikiuojasi pirmoje vietoje, „Bayern“ iškovojo triuškinančią pergalę © JumpStory nuotr.

Šeštadienio vakarą sužaistos ketverios „Bundesliga“ rungtynės.

Dar vieną triuškinančią pergalę pasiekė praėjusio sezono čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai.

K. Flicko auklėtiniai, namuose 5:0 nugalėjo Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus.

Nugalėtojus į pergalę vedė R. Lewandowskis.

Lenkas jau 10-ąją minutę išvedė ekipą į priekį.

26-ąją minutę dar kartą pasižymėjo R. Lewandowskis.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau dominavo, o 60-ąją minutę trečiąjį komandos įvartį vėl pelnė R. Lewandowskis.

72-ąją minutę įvartį pridėjo L. Sane.

Galutinis taškas padėtas 90-ąją rungtynių minutę po L. Goretzka įvarčio.

Sekančiose rungtynėse „Bayern“ stos į kovą prieš „Koln“ ekipą, tuo tarpu „Eintracht“ reabilituotis bandys prieš „Werder Bremen“ futbolininkus.

Pirmosios pozicijos „Bundesliga“ pirmenybėse neužleidžia „RB Leipzig“ ekipa.

J. Nagelsmanno auklėtiniai, namuose 2:1 nugalėjo Berlyno „Hertha“ ekipą.

Rungtynės vyko permainingai aštuntąją minutę svečiai į priekį išsiveržė po J. Codoba įvarčio.

Vis tik šeimininkai rezultatą išlygino jau 11-ąją minutę po D. Upamecano įvarčio.

„RB Leipzig“ į priekį išsiveržė tik 77-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo M. Subiyzeris, kuris tiksliai realizavo 11 metrų baudinį.

„RB Leipzig“ po penktojo turo rikiuojasi pirmojoje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu praėjusio sezono čempionai „Bayern“ futbolininkai – antri.

Mainz“ 2:3 „B.Monchengladbach“

Union“ 1:1 „Freiburg