Bundesliga: triuškinanti "Bayern" nesėkmė namuose © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" čempionate buvo žaidžiami pirmieji penktojo turo mačai.

Kiek netikėtą sutriuškinimą namuose patyrė šalies čempionai Miuncheno "Bayern" futbolininkai, kurie namuose 2-5 pralaimėjo Brėmeno "Werder" ekipai.

Svečių gretose dubliu pasižymėjo Mario Rosenbergas, o po vieną įvartį pridėjo gynėjas Naldo, Claudio Pizarro ir Mehmet Ozil. Tuo tarpu "Bayern" gretose paguodos įvarčius pelnė Timas Borowskis.

Kitame dienos mače viena iš čempionato favoričių Gelenkircheno "Schalke" namuose tik po atkaklios kovos rezultatu 1-0 palaužė Frankfurto "Eintracht" nors svečiai nuo 37 minutės žaidė dešimtyje.

Pergales taip pat iškovojo ir Berlyno "Hertha" bei "Arminia Bielefeld", o mačas tarp "Cottbus" ir "Bochum" baigėsi taikiai 1-1.

"Bayern" 2-5 "Werder"
30' [0-1] M.Rosenberg
45' [0-2] Naldo
54' [0-3] M.Ozil
59' [0-4] C.Pizarro
67' [0-5] M.Rosenberg
71' [1-4] T.Borowski
85' [2-5] T.Borowski

"Arminia Bielefeld" 2-0 "FC Cologne"
74' [1-0] J.Kamper
76' [2-0] A.Wichniarek

"Cottbus" 1-1 "Bochum"
13' [1-0] D.Surensen
46' [1-1] A.Yahia

"Borussia M." 0-1 "Hertha"
11' [0-1] G.Kacar

"Schalke" 1-0 "Eintracht"
41' [1-0] P.Ochs į savus vartus

34' iš aikštės pašalintas Chris ("Eintracht")