"Bundesliga": "Wolfsburg" įvarčių lietuje pranoko "Werder" (VIDEO)

Sekmadienį Vokieitijoje sužaistos paskutinės dvejos "Bundesliga" pirmenybių 23-ojo turo rungtynės.

Brėmeno "Werder" namuose priėmė "Wolfsburg" futbolininkus. "Vilkai" vienu metu pralaiminėjo, tačiau atsitiesė ir iškovojo rezultatyvią pergalę rezultatu 3-5.

Per pirmąjį kėlinį buvo pelnyta net penki įvarčiai. "Werder" 9-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau vos po minutės rezultatas buvo lygus, o 18-ąją minutę švieslentėje jau degė rezultatas 2-2. 28-ąją minutę į savus vartus įvartį pelnė ir "Werder" ekipai į priekį įsiveržti padėjo Vieirinha.

Antrajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi "Wolfsburg" lyderis Basas Dostas, kuris dublį pelnė vos per tris minutes ir išvedė svečių ekipą į priekį. Pergalę "vilkų" gretose užtvirtino 53-ąją minutę pelnytas Danielio Caligiuri įvartis. Verta paminėti, kad Kevinas De Bruyne'as šiame susitikime atliko net tris rezultatyvius perdavimus.

Po pergalės "Wolfsburg" ir vėl nuo pirmoje vietoje esančio Miuncheno "Bayern" atsilieka 8 taškais.

Kitose rungtynėse Moenchengladbacho "Borussia" rezultatu 2-0 nugalėjo "Paderborn" ir išsaugojo trečiąją poziciją.

"Werder" 3 - 5 "Wolfsburg"

9' [1 - 0] Z.Junuzovič

10' [1 - 1] D.Caligiuri

16' [2 - 1] D.Di Santo

18' [2 - 2] M.Arnold

28' [3 - 2] Vieirinho

48' [3 - 3] B.Dost

51' [3 - 4] B.Dost

53' [3 - 5] D.Caligiuri

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7545964" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Moenchengladbach" 2 - 0 "Paderborn"

18' [1 - 0] F.Johnson

81' [2 - 0] P.Herrmann