Bundesligoje - "Bayern" ir "Werder" pralaimėjimai © Eurofootball.lt
Šeštadienį įvyko šeši ketvirtojo Bundesligos turo mačai. Favoritams šis turas nebuvo sėkmingas - realiausiais pretendentais iškovoti titulą laikomi "Werder" ir "Bayern" klubai nesėkmingai sužaidė varžybų pabaigas ir patyrė apmaudžius pralaimėjimus. Tuo tarpu lygos naujokai "Cottbus" ir "Aachen" gali pasidžiaugti sėkmingu turu - abi ekipos iškovojo antrąsias pergales šiame sezone.

Varžybas Bielefelde "Bayern" pradėjo sėkmingai ir sužaidus apie penkias minutes jau išsiveržė į priekį, kai po kampinio "Arminia" futbolininkai nesugėbėjo išmušti kamuolio toliau nuo vartų ir M.van Bommelis pasiuntė kamuolį į tinklą. Beje, M.van Bommeliui tai buvo debiutinės Bundesligos varžybos. Po dvidešimties minučių "Arminia" išlygino rezultatą, o pasižymėjo A.Wichniarekas, galva iš artimos distancijos nukreipęs kamuolį į vartus. Šeimininkų komandos didvyriu tapo J.Kamperis, varžybų pabaigoje įmušęs puikų įvartį iš 23 metrų ir išplėšęs "Arminia" pergalę.

"Werder" klubo pradžia taip pat buvo sėkminga – jau 3-ąją minutę galva kamuolį į savus vartus nukreipė "Stuttgart" žaidėjas R.Hilbertas, dar po pusvalandžio M.Zidanas pasinaudojo Timo Hildebrando klaida ir padvigubino persvarą. Tačiau "Stuttgart" nepalūžo ir kėlinio pabaigoje R.Hilbertas išpirko kaltę dėl įvarčio į savo vartus, sušvelnindamas rezultatą. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, o smūgiu iš 23 metrų pasižymėjo P.Pardo bei tapo pirmuoju meksikiečiu, pelniusiu įvartį Bundesligos pirmenybėse. Pergalę "Stuttgart" išplėšė likus vos dviems minutėms iki mačo pabaigos, kai M.Gomezas iš arti nuginklavo vartininką. Verta paminėti, jog tai buvo ketvirtoji "Werder" nesėkmė iš eilės – praėjusį savaitgalį Brėmeno ekipa iškrito iš Vokietijos taurės varžybų, o savaitės viduryje pralaimėjo prieš "Chelsea".

Dar vieni Bundesligos favoritai "Hamburger" mače prieš "Borussia" lygiasias išleido taip pat pačioje mačo pabaigoje. 80 tūkstančių "Borussia" ekipos gerbėjų įvarčio laukė daugiau negu 80 minučių – po perdavimo iš dešinės C.Wörnsas galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė pergalę. Tai buvo pirmasis Dortmundo ekipos laimėjimas, tuo tarpu "Hamburger" ir toliau nėra iškovoję pergalės oficialiame mače.

Šeštadienio rezultatai

"%c00308" 4 - 2 "%c00103"
6' [1 - 0] Laurentiu-Aurelian Reghecampf (11 m.)
31' [2 - 0] Jan Schlaudraff
50' [2 - 1] Kahe
51' [3 - 1] Marius Ebbers
84' [4 - 1] Jan Schlaudraff
90' [4 - 2] Kahe

"%c00309" 2 - 0 "%c00209"
47' [1 - 0] Sergiu Radu
60' [2 - 0] Vlad Munteanu

"%c00210" 2 - 1 "%c00001"
5' [0 - 1] Mark van Bommel
26' [1 - 1] Artur Wichniarek
84' [2 - 1] Jonas Kamper

"%c00208" 1 - 1 "%c00010"
10' [0 - 1] Theofanis Gekas
30' [1 - 1] Jan Polak

"%c00100" 1 - 0 "%c00024"
82' [1 - 0] Christian Worns

"%c00016" 2 - 3 "%c00027"
4' [1 - 0] Roberto Hilbert (į savo vartus)
32' [2 - 0] Mohamed Zidan
38' [2 - 1] Roberto Hilbert
58' [2 - 2] Pavel Pardo
88' [2 - 3] Mario Gomez