Bundesligoje "Bayern" prarado pirmuosius taškus © Eurofootball.lt
Šeštadienį įvyko šeši Voekitijos „Bundesliga“ čempionato 3-iojo turo susitikimai. Netikėtumą pateikė „Niurnberg“ futbolininkai, išvykoje sugebėję išplėšti nulines lygiąsias prieš čempioną „Bayern“, tuo tarpu pergales šventė „Gladbach“, „Cottbus“ ir „Borussia“ ekipos.

Leverkuzeno „Bayer“ klubas namuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su „Wolfsburg“ futbolininkais. Pirmieji pasižymėjo „Bayer“, kai 49-ąją minutę brazilas gynėjas Juanas išvedė savo ekipą į priekį, bet „Wolfsburg“ nelinko pasiduoti ir 71-ą minutę pats vienas įsiveržęs į baudos aikštelę bei apsivaręs Carsteną Ramelow rezultatą išlygino Ahmedas Madouni. Leverkuzeno futbolininkai rungtynes privalėjo baigti aikštėje turėdami vienu žaidėju mažiau, kadangi 83-ią minutę už antra geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas C.Ramelow.

Dortmundo „Borussia“ iškovojo savo pirmąją pergalę Vokietijos pirmenybėse, svečiuose rezultatu 3-1 nugalėjusi „Stuttgart“ vienuolikę. 20-ąją minutę kamuolį į savo vartus įsimušė „Stuttgart“ gynėjas Ludovicas Magninas, ir nors 30-ąją minutę Serdarui Tasci rezultatą pavyko išlyginti, Floriano Kringe ir Alexanderio Frejaus taiklūs smūgiai nepaliko jokių šansų „Stuttgart“ klubui išplėšti bent lygiąsias.

Tuo tarpu „Hannover“ visų savo fanų akivaizdoje patyrė triuškinamą pralaimėjimą nuo lygos naujokų „Aachen“ futbolininkų. 15-tą minutę Janas Schlaudarffas išvedė „Aachen“ į priekį, 47-ąją Sasha Dumas rezultatą padvigubino, o tašką mače 72-ą minutę padėjo Reineris Plasshenrichas.

„Cottbus“ klubas išvykoje nugalėjo „Bochum“ ekipą 1-0. Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį likus 5-ioms minutėms iki susitikimo pabaigos įmušė Vragelis Da Silva. Tuo tarpu „Gladbach“ futbolininkai savo arenoje minimaliu rezultatu nugalėjo „Arminia“ futbolininkus. 59-ąją minutę Carloso Kahes smūgis atnešė savo ekipai dar vieną pergalę.