Bundesligos lyderių dvikovoje - "Werder" pergalė © Eurofootball.lt
Pirmoje dviejų realiausių pretendentų į Bundesligos čempionų titulą dvikovoje pergalę iškovojo namuose rungtyniavę "Werder" futbolininkai bei įgijo trijų taškų persvarą prieš "Bayern" klubą, kuriam tai buvo jau trečioji nesėkmė per aštuonis Bundesligos turus. Primename, jog praėjusiame sezone "Bayern" laimėjo septynis iš aštuonių pirmųjų lygos varžybų.

Mače tarp "Werder" ir "Bayern" į stadioną susirinkę 43 tūkstančiai žiūrovų jau po vienuolikos minučių išvydo įvartį, o pasižymėjo "Werder" klubo naujokas Diego – gavęs tikslų perdavimą iš Torsteno Fringso, baudos aikštelės prieigose Diego suklaidino svečių gynėją Lucio ir puikiu smūgiu, nepalikdamas jokių šansų Oliveriui Kahnui, pasiuntė kamuolį į "Bayern" tinklą.

Sužaidus apie pusvalandį Brėmeno ekipos persvara padvigubėjo, kai pirmąjį savo įvartį Bundesligoje smūgiu iš 23 metrų pelnė klubo gynėjas Pierre`as Wome. Vis dėlto, šeimininkai džiaugėsi neilgai ir jau po kelių minučių R.Makaay`us rezultatą sušvelnino, įmušdamas 3000-ąjį "Bayern" klubo įvartį Bundesligoje.

"Werder" savo pergalę įtvirtino varžybose prabėgus valandai, kai P.Wome skersuotą kamuolį iš kairės į savo vartus nukreipė "Bayern" brazilas Lucio.

Po šio laimėjimo "Werder" dalijasi pirmąją poziciją su "Schalke" ekipa, kuri namuose 2-1 nugalėjo "Hannover". Pirmasis įvartis į svečių vartus krito jau pačioje varžybų pradžioje po to, kai Z.Bajramovičius iš aštraus kampo nuginklavo Robertą Enkę. Po gražios kombinacijos 27-ąją minutę "Schalke" jau pirmavo jau dviejų įvarčių persvarą – brazilas Lincolnas tiksliai kulnu perdavė kamuolį L.Kobiashviliui, o pastarasis iš artimos distancijos pelnė antrąjį klubo įvartį. Antrojo kėlinio pradžioje J.Rosenthalas smūgiu iš 18 metrų sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau daugiau pasiekti "Hannover" šiame mače nepavyko.

Sėkmingas turas buvo ir "Hertha" klubui, kuris namuose 2-1 įveikė svečiuose itin nesėkmingai rungtyniaujančius "Gladbach" futbolininkus. Visi įvarčiai šiame mače krito antroje rungtynių dalyje: 50-ąją minutę dar vieną gražų šio turo įvartį pelnė P.Dardai, įspūdingu smūgiu maždaug iš 27 metrų pasiųsdamas kamuolį po skersiniu.

Jau po kelių minučių svečiai atstatė lygybę, tačiau "Hertha" sugebėjo pasiekti pergalę, o lemiamą įvartį 70-ąją minutę, apžaidęs du "Gladbach" gynėjus, pelnė M.Panteličius. Iškovoję tris taškus Vokietijos sostinės klubas dalijasi trečiąją vietą su titulą ginančiais Miuncheno "Bayern" futbolininkais, tuo tarpu "Gladbach" toliau išliko lentelės viduryje, kur atstumai tarp komandų labai maži.

Sėkmingai rungtyniaujančių lygos naujokų dvikovoje tarp "Aachen" ir "Cottbus" pergalę išplėšė "Cottbus". Šeimininkai "Aachen" po buvusio "Cottbus" žaidėjo L.Reghecampfo įvarčio varžybų pradžioje ilgą laiką pirmavo, tačiau sužaidus daugiau negu valandą rezultatyviausias svečių žaidėjas V.Munteanu santykį išlygino, o iki mačo pabaigos likus žaisti apie penkiolika minučių T.Rostas puikiu baudos smūgiu iš 23 metrų išvedė svečius "Cottbus" į priekį bei padėjo klubui iškovoti ketvirtąją pergalę šiame sezone.

Visi šeštadienio mačų rezultatai

"%c00016" 3 - 1 "%c00001"
11' [1 - 0] Diego
33' [2 - 0] Pierre Wome
37' [2 - 1] Roy Makaay
63' [3 - 1] Lucio (i savo vartus)

"%c00015" 2 - 1 "%c00088"
17' [1 - 0] Zlatan Bajramovic
27' [2 - 0] Levan Kobiashvili
51' [2 - 1] Jan Rosenthal

"%c00105" 2 - 1 "%c00103"
50' [1 - 0] Pal Dardai
63' [1 - 1] Oliver Neuville
70' [2 - 1] Marko Pantelic

"%c00011" 1 - 1 "%c00027"
26' [1 - 0] Mike Hanke
30' [1 - 1] Mario Gomez

"%c00308" 1 - 2 "%c00309"
16' [0 - 1] Laurentiu Reghecampf
65' [1 - 1] Vlad Munteanu
75' [1 - 2] Timo Rost

"%c00210" 1 - 0 "%c00209"
72' [1 - 0] Heiko Westermann