Bundeslyga: „Freiburg“ patyrė skaudų pralaimėjimą“, „Bayer“ užsitikrino vietą Čempionų lygoje © JumpStory nuotr.

Lėverkuzeno „Bayer“ po 3 metų pertraukos grįš į Čempionų lygą.

Gerardo Soaene auklėtiniai užsitikrino vietą stipriausiame Senojo žemyno futbolo turnyre po 4:2 pergalės išvykoje prieš „Hoffenheim“ ekipą.

Dar 72-ąją rungtynių minutę „Hoffenheim“ ekipa pirmavo 2:1, tačiau per artimiausias 4 minutes įvarčius „Bayer“ ekipai pelnė Moussa Diaby ir „dubliu“ rungtynėse pasižymėjęs Patrickas Schickas.

Pačioje rungtynių pabaigoje tašką padėjo Lucasas Alario.

Kitose rungtynėse „Freiburg“ patyrė skaudų pralaimėjimą (1:4) prieš vienus iš pagrindinių varžovų Berlyno „Union“.

Dabar ketvirtoje vietoje esančius „Freiburg“ futbolininkus gali aplenkti „RB Leipzig“ klubas.

Popietės Bundeslygos rungtynėse taip pat „Borussia“ užsitikrino antrąją vietą, o „Koln“ bent septintąją vietą, kuri reiškia bilietą į Europą.

„Greuther“ 1:3 „Borussia“

„Koln“ 0:1 „Wolfsburg“