Buvęs "Osasuna" direktorius pripažino papirkęs kitus "La Liga" klubus

Iš buvusio Pamplonos "Osasuna" klubo direktoriaus – neįtikėtini pareiškimai. Angelis Vizcay pripažino, kad klubas 2012-13 ir 2013-14 m. sezonuose papirko kitas "La Liga" komandas.

A. Vizcay antradienį įvykusiame teisme pareiškė, kad 2013-aisias sumokėjo 400 tūkst. eurų sumą Madrido "Getafe" klubui už tai, kad pralaimėtų tarpusavio dvikovą. Kitais metais dėl tos pačios priežasties 250 tūkst. suma buvo įteikta Sevilijos "Real Betis" atstovams.

Priduriama, kad dar vėliau "Real Betis" klubui už pergalę prieš "Real Valladolid" buvo išmokėta papildoma 400 tūkst. eurų suma.

A. Vizcay taip pat atskleidė, kad "Real Betis" atveju sumos buvo išmokėtos trims žaidėjams – Xavi Torresui, Jordi Figuerasui ir Antonio Amaya.

Teisme, to paties A. Vizcay iniciatyva, buvo įvardyti ir kiti išmokėjimai: 150 tūkst. eurų "Real Valladolid" klubui už pergalę prieš La Korunjos "Deportivo", ta pati suma "Real Betis" už pergalę prieš Vigo "Celta" ir 250 tūkst. "Espanyol" klubui už lygiąsias su pačia "Osasuna".

Buvęs Pamplonos klubo prezidentas Miguelis Archancho teisme sutiko tik su vienais kaltinimais – dėl 2014-aisais įvykusio 400 tūkst. eurų pavedimo "Real Betis" klubui. 

"Osasuna" į "La Liga" pirmenybes grįžo vasarą, kai praėjusį sezoną triumfavo "Segunda" pirmenybėse.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...