Buvusių čempionų fiasko: Alžyras Afrikos taurę palieka po grupių etapo © JumpStory nuotr.

Alžyro nacionalinė rinktinė neapgins Afrikos Nacijų taurės čempionų titulą – Šiaurės Afrikos rinktinė palieka turnyrą po grupių etapo.

Paskutinėse grupės rungtynėse Alžyrui buvo reikalinga tik pergalė, tačiau Dramblio Kaulo Krantas įrodė savo pranašumą. DKK 3:1 įveikė Alžyrą.

Jau po pirmojo kėlinio Dramblio Kaulo Krantas pirmavo 2:0. Įvarčius nugalėtojams pelnė Ibrahimas Sangare ir Franckas Kessie, o antrajame kėlinyje dar viena įvartį pridėjo Nicolasas Pepe, rezultatą paversdamas 3:0.

Negana to, 60-ąją minutę Alžyro lyderis Rhiyadas Mahrezas turėjo šansą gražinti intrigą į mačą, tačiau 11 m baudinio metu kamuolį pataikė į vartų konstrukciją.

73 minutę paguodos įvartį Alžyro rinktinei pelnė Sofiane'as Bendebka.

93 minutę jau atrodė, kad paskutinę vinį į varžovų karstą kalė Sebastianas Halleris, tačiau po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas.

Iš E grupės Dramblio Kaulo Kranto rinktinė išėjo pirma. Antrą vietą užėmė Pusiaujo Gvinėja, kuri paskutinėse rungtynėse 1:0 palaužė Sierą Leonę.