BVB direktorius netiki, kad J. Sancho jau šią vasarą paliks BVB © JumpStory nuotr.

Dortmundo „Borussia“ ekipoje žibantis Jadonas Sancho traukia garsiausių Europos komandų dėmesį, tačiau Vokietijos klubas nesiruošia taip lengvai atsisveikinti su 20-mečiu anglu.

Užsienio žiniasklaidoje skelbiama, kad J. Sancho paslaugomis domisi kelios „Premier“ lygos komandos, o favoritu įsigyti krašto puolėją kol kas laikomas „Manchester United“ klubas.

Koronaviruso pandemija sujaukė daugumos klubų vasaros planus, o kai kurių žaidėjų rinkos kainos gerokai smuktelėjo žemyn. Nepaisant to, BVB nesiruošia nuleisti J. Sancho kainos.

„Mūsų pozicija šiuo klausimu ir toliau nesikeičia. Abejoju, kad kuris nors klubas artimiausiu metu norės mokėti didžiulius pinigus už Sancho, net jei kalbame apie Anglijos komandas“, – bendraudamas su „Sport1“ kalbėjo BVB direktorius Michaelis Zorcas.

„Tiesa, aš nenoriu ir negaliu per daug kažko prognozuoti, nes situacija pasaulyje keičiasi kiekvieną dieną. Pažiūrėsime, kaip viskas klostysis toliau.

Mes turime ilgalaikį kontraktą su Sancho ir kol kas niekas nesikeičia. Esame visiškai ramūs dėl šio klausimo.

Suprantu, kad Sancho ateitis šiuo metu įdomi visiems, tačiau dabar tai nėra pats svarbiausias dalykas“, – pridėjo M. Zorcas.

Spėjama, kad perspektyvaus anglo kaina gali siekti maždaug 130 mln. eurų.