BVB namuose nesugebėjo įveikti "Werder" ekipos

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių šeštojo turo rungtynėse Dortmundo "Borussia" namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su "Werder" ekipa.

Būtent svečiai pirmieji išsiveržė į priekį jau 7-ąją minutę po Miloto Rashica tikslaus smūgio, tačiau vos po minutės rezultatą smūgiu galva išlygino Mario Gotze.

BVB pirmojo kėlinio pabaigoje sugebėjo ir persverti rungtynių rezultatą - 41-ąją minutę pasižymėjo Marco Reusas.

Vis tik "Werder" 55-ąją minutę sugebėjo išlyginti rezultatą, kuomet po sėkmingai pakelto kampinio pasižymėjo Marco Friedlas.

Per likusį laiką nė viena komanda įvarčių pelnyti nebesugebėjo ir pasidalino po tašką.

"Borussia" su 11 taškų šiuo metu yra vos septintoje vietoje, "Werder" su septyniais taškais žengia 10 pozicijoje.