BVB patyrė netikėtą sutriuškinimą namuose © Imago-Images nuotr.

Šeštadienį 11-ojo „Bundesliga“ turo rungtynėse netikėtas rezultatas užfiksuotas Dortmunde, kur vietos „Borussia“ net 1:5 turėjo pripažinti „Stuttgart“ pranašumą.

Svečiai į priekį išsiveržė 26-ąją minutę po Silaso Wamangituka įvarčio, tačiau jau po 13 minučių rezultatą išlygino Giovanni Reyna.

Antrajame kėlinyje „Stuttgart“ užkūrė tikrą pirtį BVB ekipai, o viską 53-ąją minutę pradėjo dublį pelnęs S. Wamangituka.

60-ąją minutę trečiąjį svečių įvartį pelnė Philippas Forsteris, o dar po trijų minučių pasižymėjo Tanguy Coulibaly.

Paskutinę vinį į BVB karstą jau per teisėjo pridėtą laiką įkalė Nicolas Gonzalezas.

Kitose rungtynėse pergalę šventė „RB Leipzig“ ekipa, namuose 2:0 įveikusi „Werder“ futbolininkus.

Šeimininkams pirmąjį įvartį nuo 11 metrų žymos 26-ąją minutę pelnė Marcelis Sabitzeris, o pergalę 41-ąją minutę įtvirtino Dani Olmo.

„Monchengladbach“ 1:1 „Hertha“

„Freiburg“ 2:0 „Arminia“

„Mainz“ 0:1 „Koln“