C. Ancelotti prieš būsimą akistatą su Z. Zidane'u: niekada neabejojau, kad jis taps "Real" treneriu

Šią naktį Jungtinėse Amerikos Valstijose įvyks dviejų Europos gigantų draugiškos rungtynės. Čempionų taurėje Miuncheno "Bayern" klubas susigrums su principiniu varžovu Madrido "Real".

Daugiausiai prieš šią dvikovą kalbama apie būsimą Carlo Ancelotti bei Zinedine'o Zidane'o akistatą. 2013-14 metų sezone C. Ancelotti asistentu "baltųjų" komandoje dirbo būtent Prancūzijos futbolo legenda Zidane'as, kuris vyriausiuoju "Real" treneriu tapo sausio mėnesį ir per tokį trumpą laiką sugebėjo laimėti UEFA Čempionų lygą.

C. Ancelotti teigia, kad niekada neabejojo Z. Zidane'o talentu ne tik futbolo aikštėje, bet ir už jos ribų (darbu trenerio kėdėje - red. past). Strategas iš Italijos savo kolegai palinkėjo kuo didžiausios sėkmės Ispanijoje bei, žinoma, mažiau jos Čempionų lygoje.

"Jis buvo mano asistentas ir kartu įgijome nemažai patirties", - spaudos konferencijoje sakė C. Ancelotti. - Zizou visada turėjo išskirtinį supratimą futbolui ir neabejojau, kad jis vieną dieną treniruos "Real".

"Jis turi patirties. Aikštėje jis buvo puikus futbolininkas, turintis charizmą. Treneriui yra ypač svarbu turėti ryšį su žaidėjais, o Zidane'as būtent tą ir turėjo.

Malonu jį matyti šio klubo trenerio kėdėje. Linkiu jam viso ko geriausio ateityje - šiek tiek daugiau sėkmės Ispanijoje nei Europoje (šypsosi)", - pridūrė su "Real" Čempionų lygoje triumfavęs C. Ancelotti.

"Bayern" ir "Real" akistata įvyks naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 2 valandą 30 minučių Lietuvos laiku.