C. Erikseno įvartis pribaigė "Man City", Liverpool" puolimo buldozeris pervažiavo "Aston Villa" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį baigėsi 26-asis turas, kuriame buvo sužaistos dvejos paskutinės rungtynės.

Paskutinėje vietoje esanti "Aston Villa" ekipa namuose susigrūmė su "Liverpool" futbolininkais. Jurgeno Kloppo auklėtiniai iš po savo kojų nušlavė lygos autsaiderius.

Pirmajame kėlinyje "raudonieji" pelnė du įvarčius, kai po įvartį pelnė Danielis Sturridge'as su Jamesu Milneriu. Antrajame kėlinyje svečių puolimas buvo uraganiškas ir į "Aston Villa" vartus krito dar keturi įvarčiai.

Emre Canas pradėjo varžovų triuškinimą, o vėliau dar po vieną įvartį pridėjo Divockas Origi, Nathanielis Clyne'as ir centro gynėjas Kolo Toure.

"Liverpool" su 38 taškais rikiuojasi aštuntoje vietoje, o "Aston Villa" neišsikapsto iš duobės.

"Etihad" stadione ginklus tarpusavyje surėmė "Manchester City" prieš Londono "Tottenham". Po įnirtingos kovos pergalę rezultatu 1-2 šventė svečiai iš Šiaurės Londono.

Pirmajame kėlinyje netrūko pavojingų progų, tačiau po pirmųjų 45 minučių švieslentėje degė du nuliai. Antrasis kėlinys prasidėjo rezultatyviai - 53-ąją minutę Harry Kane'as realizavo 11 metrų baudinį, kurį "Spurs" gavo po Raheemo Sterlingo rankos baudos aikštelėje.

Manuelis Pellegrini praėjus kuriam laikui nusprendė rizikuoti - į aikštę vietoj saugo Fernando įleido puolėją Kelechi Iheanacho. Keitimas atsipirko jau po aštuonių minučių, kai po puikaus Gaelio Clichy perdavimo afrikietis tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Pavojingos "Man City" ekipos progos tęsėsi, bet 83-ąją minutę varžovai iš sostinės padėjo galutinį tašką šiame susitikime. Kontratakos metu Erikas Lamela "įkišo" puikų perdavimą gimtadienį švenčiačiam Christianui Eriksenui, kuris tiksliu smūgiu privertė pasiduoti šeimininkus.

"Tottenham" toliau lieka antroje pozicijoje ir nuo lyderių juos, kaip ir "Arsenal", skiria vos 2 taškai. Tuo tarpu "Man City" su 47 taškais rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

"Aston Villa" 0 - 6 "Liverpool"
16' [0 - 1] D. Sturridge
25' [0 - 2] J. Milner
58' [0 - 3] E. Can
63' [0 - 4] D. Origi
65' [0 - 5] N. Clyne
71' [0 - 6] K. Toure

"Man City" 1 - 2 "Tottenham"
53' [0 - 1] H. Kane (11 m. baudinys)
74' [1 - 1] K. Ineanacho
83' [1 - 2] C. Eriksen