C.Ferrara po sezono baigs karjerą © Eurofootball.lt
Turino "%c00038" klubo gynėjas Ciro Ferrara (%p01445) pranešė baigsiąs profesionalaus futbolininko karjerą po šio sezono. 38 metų veteranas su draugais birželio 9-ąją dieną planuoja surengti atsisveikinimo rungtynes tarp "%c00211" ir "Juventus" klubų, kuriame turėtų rungtyniauti ir Z.Zidanas su D.Maradona.

Per visą savo 21 metų karjerą Ciro Ferrara pasižymėjo neįtikėtinu lojalumu - italas rungtyniavo tik dvejuose komandose. 10 metų praleidęs "Napoli" klube jis persikėlė į Turiną ir dar 11 metų atstovavo šiai komandai. Su Turino klubu jis laimėjo 7 Italijos čempionatus, dukart triumfavo Italijos taurės varžybose, penkiskart Italijos super taurės varžybose bei po kartą laimėjo UEFA čempionų lygos taurę, tarp kontinentinę taurę ir UEFA super taurę.

Atsisveikinimo rungtynės bus žaidžiamos "San Paolo" stadione, kur C.Ferrara pradėjo savo karjerą. Vieną rungtynių kėlinį jis žais "Napoli" komandos gretose, o kitą - atstovaudamas Turino "Juventus". Z.Zidanas jau prižadėjo atvykti į rungtynes, o ar žais D.Maradona turėtų paaiškėti kiek vėliau.