C. Nicholas apie permainas "Arsenal" klube: "Arteta yra puikus pasirinkimas"

Buvęs Londono "Arsenal" komandos žaidėjas Charlie Nicholas mano, kad klubas nesuklydo į trenerio poziciją prisiviliodamas 37-erių metų Mikelį Artetą.

Penktadienį buvo oficialiai paskelbta, kad po šiandien įvyksiančių rungtynių prieš Liverpulio "Everton" komandos vairą į savo rankas perims M. Arteta, kuris iki šiol dirbo tik trenerio asistentu "Manchester City" klube.

C. Nicholas pripažino, kad pirmenybę būtų teikęs Brendanui Rodgersui, tačiau M. Arteta buvo antras idealiausias kandidatas.

"Aš pirmenybę teikiau Rodgersui, tačiau "Arsenal" jo prisivilioti negalėjo, o naujo žmogaus jiems vis tiek reikėjo, todėl Arteta buvo mano antrasis pasirinkimas Jis čia gali sukurti modernaus futbolo projektą", – teigė škotas.

"Arsene'as Wengeras į "Arsenal" taip pat atvyko be jokios reputacijos, tačiau mes pamatėme, kuo viskas baigėsi. Manau, kad Artetai stipriai padėjo bendradarbiavimas su Guardiola, kuris yra geriausias savo srityje.

Mikelis yra labai inteligentiška asmenybė, bet tuo pačiu geras komandos lyderis. Tokiu jis buvo tiek "Everton", tiek "Arsenal" klube, kur . iki pat šiol yra gerbiamas.

Nenorėjau, kad "Arsenal" pasektų "Manchester United" pavyzdžiu ir samdytųsi pačius garsiausius trenerius. Jie garantuoja komandai vieną ar du titulus, tačiau ateities su jais nesukursi", – pridūrė C. Nicholas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos