C. Tevezas: esu geriausios formos savo gyvenime

Turino „Juventus“ puolėjas Carlosas Tevezas po vakar pelnyto vienuoliktojo įvarčio šį sezoną pareiškė, jog šiuo metu demonstruoja geriausią futbolą per visą savo karjerą.

„Serie A“ lyderiai svečiuose rezultatu 3-0 nukovė Romos „Lazio“, o argentinietis pasižymėjo antrajame kėlinyje, kai jo ekipa pirmavo po tikslaus Paulio Pogba smūgio.

30-metis futbolininkas dabar pakilo į pirmąją vietą rezultatyviausių Italijos čempionato žaidėjų sąraše.

„Esu puikiame klube, jaučiuosi laimingas žaisdamas futbolą ir aikštėje atiduodu visą save. Sutinku, kad esu geriausios formos per visą karjerą“ – kalbėjo buvęs „Man Utd“ ir „Man City“ narys.

Tevezas taip pat neseniai po trejų metų pertraukos sugrįžo į Argentinos rinktinės gretas ir džiaugėsi, jog po pastarosios nacionalinių komandų pertraukos „bianconeri“, skirtingai, nei praėjusį kartą, kai sužaidė lygiosiomis su „Sassuolo“, neturėjo sunkumų.

„Tikėjausi tokio pasirodymo, nors tai ir buvo pirmasis mačas po rinktinių pertraukos. Negalėjome sau leisti prarasti taškų kaip praeitą kartą“ – pridėjo snaiperis.