Camp Nou pristatytas Xavi – apie sausio transferų langą, O. Dembele ir „Barcos“ vertybes © AFP nuotr.

„Barcelonos“ Camp Nou stadione oficialiai buvo pristatytas Xavi, kuris nuo šiol stovės prie Katalonijos klubo vairo ir pradės naują etapą šiame klube. 

Ta proga ispanas pasidalino mintimis apie ateinantį transferų langą, per kurį „Barca“ gali pasitiprinti, taip pat ispanas pasisakė apie O. Dembele situaciją ir kokios vertybės turėtų būti puoselėjamos kube. 

„Mes turime dirbti daug kiekvieną dieną. Mes esame „Barcelona“ – geriausias pasaulio klubas. Tai yra vienintelis kelias, norint pasiekti rezultatą. Norime žaisti gražų futbolą. Jeigu mane lygina su Guardiola, tai yra geriau nei gerai. Pepas yra geriausias treneris pasaulyje“, – teigė Xavi. 

„Mes su prezidentu Laporta kalbėjome apie sausio transferų langą, žinoma. Reikia stebėti, kaip Ansu Fati (svaitgalį patyrė pakinklės sausgyslės traumą – aut. past.) atsigaus po traumos, noriu žaisti su krašto saugais – turime gerus žaidėjus skirtingom sistemom. 

„Pratęsti Ousmane'o Dembele kontraktą yra vienas iš mūsų prioritetų. Jis gali būti geriausias žaidėjas pasaulyje savo pozicijoje. Jam reikia daug dirbti, jis turi daug potencialo padaryti skirtumą „Barcos“ komandoje, kaip vienas geriausių žaidėjų. Tačiau jam reikia būti stabiliam“, – teigė naujas „Barcos“ treneris. 

Xavi taip pat atskleidė, jog su juo susisiekė L. Messi: „Leo Messi palinkėjo man didžiausios sėkmės. Jis yra nuostabus, tačiau jo čia nėra, kaip ir Eto'o ar Ronaldinho. Mes turime galvoti apie ateitį, o ne apie tuos žaidėjus, kurių čia jau nėra.“

„Barcelonos“ legenda Xavi pridėjo ir tai, jog iš savo žaidėjų daug reikalaus, tačiau jiems ir padės, o pats ispanas iš savęs viską atiduos, kad šis etapas Katalonijos klube jam pavyktų. 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė